Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csinos ez a kabát?

Csinos ez a kabát?

Figyelt kérdés

Ez a szín és ez a fazon :)

[link]



2012. márc. 8. 10:42
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Hát én nem vagyok oda érte, de nem rossz.
2012. márc. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik miért nem?
2012. márc. 8. 10:55
 3/23 anonim ***** válasza:
hát ezt nem tudnám elképzelni nőn. az alja olyan krumpliszsák forma, olyan angolos formája van, telt nagy csípőjű menyecskék hurkáinak (sokkal szebb ha egy nőnek a dezsikje (mert ez nem kabát) a derékhoz idomul (feltéve, ha ha jó az illető alkata), ha nem jó, akkor ok ez a cucc, a színe meg tök jellegtelen
2012. márc. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Két dologra emlékesztett.

.1 beteghordozó kabátra(azok hordanak ilyet akik a beteget szállítják a műtőkbe

2.Festőkön látni ilyen kabátot.(szobafestő mázolókon)

Na ezért nem tetszik

2012. márc. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Golf dzseki. Azért ilyen az alja :)
2012. márc. 8. 11:04
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz.

Bajban vagyok, mert muszáj kabátot vennem, de ez a fazon van ezzel a színnel meg szürkével (utóbbi nagyon gyászos) illetve még egy fazon, de az esőköpenyre hajaz és feketében van. Mivel fiatal vagyok, azért gondoltam erre. A nadrágom meg sötét kék.

2012. márc. 8. 11:09
 7/23 anonim ***** válasza:
kék farmehoz jól állnak a derékdzsekik. tök csinos női dzsekik vannak többféle anyagból, kiemelik a női test szépségét, de ismét mondom, csak akkor ha szép az a test :D fehéret meg amúgyis necces venni, mert hamar koszolódik. Szerintem azt vedd meg ami rajtad jól áll.
2012. márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem csinos, ez egy formátlan, alaktalan valami. Tényleg egy beteg hordó kabátra hasonlít. Ettől sokkal csinosabbakat lehet kapni.
2012. márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Nem, nem farmer, hanem szövet anyagból van. Golfozom és a pályára kéne valami kabát. Én a piros színt preferálom, de abban sajnos csak mellényt gyártanak.

A testtel még nincs is baj, magas vagyok és normális, sportos testalkatú.

De igazatok van, még körülnézek a boltban hátha mégiscsak akad valami más. :)

2012. márc. 8. 11:17
 10/23 A kérdező kommentje:

Ez van még, de ennek olyan gyászos a színe. Vagy nem?

[link]

2012. márc. 8. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!