Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csinos ez a kabát?

Csinos ez a kabát?

Figyelt kérdés

Ez a szín és ez a fazon :)

[link]



2012. márc. 8. 10:42
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
A fekete sokkal jobb.
2012. márc. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Oké, akkor megpróbálom azt.

De nem lesz az túl sötét, hogy a nadrágom is sötét. A felső mindegy, abból van sötét-világos.

2012. márc. 8. 11:28
 13/23 anonim válasza:
a fehér dzseki nem valami előnyös, kicsit nekem Michael Jackson-os :d de a második nagyon tetszik ! vagány, csinos és szerintem nem túl gyászhuszáros. mondjuk fekete nadrággal kicsit rockos, de farmerral mindképp jó !
2012. márc. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
nekem a 2. már tetszik, az jól néz ki nagyon, az első nem, megmondom miért. olyan igénytelen féle, hogy gyűrött, a 2. viszont olyan sportosan elegáns, és nem olyan, mintha egy tehén szájából rángatták volna ki.
2012. márc. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a gyűröttség az én hibám, akkor csomagoltam ki a dobozból. Alapjáraton nem gyűrött anyagú, hanem sima. De marad a fekete, max veszek egy fehér nadrágot hozzá.
2012. márc. 8. 11:46
 16/23 anonim válasza:
A fekete jobb nekem nem tetszik a fehér!Tuti nem venném fel!
2012. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a fejér!Szerintem csak csinosabban kell hozzá öltözni!Feldobni pl egy virágos kitűzővel,szép kendővel.Csinos cipő,nadrág,jó frizura,kiegészítők.Szóval érted:)

Épp a napokban gondoltam egy barátnőmre,akinek hasonló kabátja volt,és pont arra gondoltam, hogy nekem is kéne egy hasonló egyszer:)


A fekete az nem tetszik,mert sok a fekete kabátom... :)

2012. márc. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Uuuuh nagyon nehéz a döntés. Felvettem ezt a fehéret és tényleg csinos. Olyan mint egy zakó, de persze nem olyan anyagból.

Mivel a golfban vannak bizonyos divat megkötések, így elég nehéz olyat találni, ami illik hozzám. Nem a fiatal nők sportja (23 éves vagyok) és vagy nagyon öreges ruhát találok vagy nagyon nagyot.

De a legjobb lesz, ha szegény páromat válaszatás elé állítom, hogy fehér vagy fekete. Végülis ő fogja sokat nézni a pályán, nem én :)

Ha fekete, akkor veszek hozzá egy fehér nadrágot is. Ez csak széldzseki, tehát szelesebb időben kell, amúgy pólóban és nadrágban/szoknyában játszom.

2012. márc. 8. 15:14
 19/23 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem tetszik
2012. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem utcara lesz tehat minek a viragos kituzo meg ilyenek.. Kb a fele tarsadag nem is veszi eszre h golfozashoz kell.

Nekem a fekete jobban ttszik..meg utcara is jol nez ki. De golfhoz jo a feher is..az a baj h igy enhez. Emberen mashogy mutat tuti. De inkabb a frkete.:) es sztem sitet nadraggal se rossz.

2012. márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!