Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek divat még a...

Szerintetek divat még a fényes latex leggings?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem hordani,de lehet hogy már ciki?
2012. márc. 8. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
kit érdekel divat- e? Én is imádom és hordom is, nem igazán zaklatom fel rajta magam divat-e. Szerintem százszor jobb mint ezek a mostani testszínű ocsmányságok.
2012. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
A fényes latex egyáltalán nem való utcára, leginkább azok szokták utcán hordani, akik a testükből élnek. A sima leggings/cicanadrág hosszított felsővel még hordható a hétköznapokban is.
2012. márc. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
a latex leggings, és a testszínűek is egyszerűen a sarokra való.
2012. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Én sem venném fel, mert nálam az ízléstelen kategória, pedig nem öltözködöm visszafogottan... De ha eddig hordtad, akkor hordd nyugodtan most is, mivel szerintem semmi nem változott... :S :D Eddig sem volt túl nagy divat és szerintem soha nem is lesz :D
2012. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Azt nem tudom, hogy divat-e, de szerintem ízléstelen.
2012. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem ciki. Nyilván nem hétköznapi viselet,de alkalmi nadrágnak jó. Nekem nagyon tetszik.
2012. márc. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ívy1 ***** válasza:
100%
Én is szeretem,ezért nem foglalkozok vele hogy divat e,cikinek biztos nem ciki mert látok csajokon akik még hétköznap is felveszik. Az meg hogy qrvák hordják meg ilyen megnyilvánulások,nem érdekel mert nem igaz,csak van jó pár okostojás emberke aki azt hiszi magáról hogy ő tökéletes.
2012. márc. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, nem vagyok se okostojás, se tökéletes. De biztosan nem venném fel utcára. És igen, ezért van meg mindenkinek a saját stílusa, nem mindenkinek ugyanaz tetszik, szerencsére :D
2012. márc. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!