Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szakdolgozatvédésre, államvizs...

Szakdolgozatvédésre, államvizsgára mit kell felvenni? Fehér blúz, fekete nadrág és kész?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vagy esetleg fekete szoknya :). Vagy mire gondoltál?

Úgy értem, hogy mást szeretnél felvenni? Gondolom lehetséges egy szürke alsó, vagy krémszínű blúz, de szerintem a feket- fehér összeállítás a legelegánsabb!

Nagyon szép blúzokat (és szoknyákat, nadrágokat) lehet kapni! Egyébként nem muszáj annyira szigorú szabásút választani.

Én pl. az államvizsgán viselt fehér blúzomat simán fel tudom venni farmerrel, és így egy jó kis laza szett lesz belőle. Államvizsgán fekete ceruzaszoknyával, kardigánnal, magassarkűval és egy szép fülbevalóval szuper elegáns voltam!

2009. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek:a fekete-fehér a megfelelő. Lehet kicsit az árnyalatokkal variálni,de szerintem az a lényeg h csinos és elegáns légy,de ne kihívó. A blúz-nadrág,ahogy írtad,jó lehet. Meg persze olyat válassz,amiben jól érzed magad - lesz elég stressz anélkül is,hogy még a ruhád miatt is feszengj.
2009. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!