Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmernadrág, de milyen és...

Farmernadrág, de milyen és honnan?

Figyelt kérdés
Férfi farmernadrágot szeretnék rendelni magamnak, mert már összesen csak 3 maradt itthon, abból 2 amit normálisan használni tudok. Méretemet sajnos magam sem igazán tudom meghatározni, az egyik nadrágban (elvileg amerikai méretezésű, de nem vagyok biztos benne) W32-es, a másik L32-es, hossz annyira nem számít, fel tudok szabatni a végéből ha fontos. Új nadrágot szeretnék, 1-2 darabot. Abból elegem van hogy Magyarországon még a leggagyibb kínai ruhadarabért is legombolnak az emberről 10.000-t, a jó minőségűnek mondott termékekért meg 20-30 ezreket sem szégyellnek elkérni a boltosok, úgyhogy inkább outletből vagy netről vásárolnék (csak címkés terméket). Ebben kérném a segítségeteket. Én GAS, Levi's vagy Benetton nadrágra gondoltam, de ha jó minőségű akkor más is szóba jöhet. Ebay vagy Vatera, vagy valami olcsó hely kell, ahol ezen ruhadarbok megtalálhatóak. 20-25e forintot tudnék összesen a két farmerra fordítani. Ötletek? Elsősorban jó márkákra és vásárlási módszerekre kellenének tippek.

2012. márc. 13. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézz körbe vaterán, ha nem találsz semmit, akkor szerintem a kínaik is megteszik. Nekem volt márkás nadrágom, ugyanaddig bírta, mint a kínai farmer. Ma már szinte mindent Kínában gyártanak, szóval... de valóban, a kínaikban is már 4-5 ezer legalább egy nadrág.

Milyenre gondoltál? Egyenesszárú, trapéz, répa, csőnadrág? Koptatott, vagy egyszerű?

2012. márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból nem akarok kínaiból venni, eddig mindegyik ami volt elszakadt hamar. Persze, tudom hogy minden Made in China, de nem mindegy hogy valaki profi gyártástechnológiával csinálja vagy kezdő varrónők fércelik össze maradék anyagból. Sima egyszínűt szeretnék, olyan hagyományos farmer típust, semmi csicsa.
2012. márc. 14. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!