Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az ideális megjelenés...

Mi az ideális megjelenés Általános iskolai bankettre?

Figyelt kérdés
Tudom, már van egy csomó ilyen kérdés, de egy kicsit személyesebb leírással fordulok hozzátok. 175 cm körül lehetek, 60 kg hosszú barna haj, zöld szem. Milyen színek állnának jól, és egyáltalán milyen típusú ruhák? A smkinkkel hadilábon állok, mert soha nem sminkeltem magam, és anyukám azt mondta, hogy bankettre se kéne, mert akkor szokatlan és elkenem, meg nem lenne megfeleleő, meg egyéb problémák. Nagy baj lenne ha nem sminkelném magam ki? És magassarkút célszerű lenne felvenni?

2012. márc. 13. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem próbáld ki ezt a stílust:

[link]


[link]


bár a magassarkú cipellőt nem tanácsolom, mert egyrészt még "kicsi" vagy hozzá, másrészt meg nem tűnsz olyan lánynak, aki hordott már valaha :D ergo, nem is bírnád egész este. esetleg egy törpesarkú cipőt.


[link]


ilyen fazonút, mert ez szép :P : )


az ilyen fazonú szoknyához csak inget vegyél fel. rövid vagy hosszú ujjú, az teljesen mindegy, bár a hosszú ujjú jobban mutat. színben bármilyen élénk színűt felvehetsz; feketét, szürkét, barnát semmiképp se, mert azok öregítnek (elvileg), és nem is olyan szép.


sminkügyben: nem baj, ha nem sminkeled ki magad, de ha nagyon akarod, akkor egy szempillaspirállal áthúzhatod a pilláidat kétszer. ennyi elég is.


remélem segítettem : )

2012. márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Akkor megnézegetem az ilyen fazonú ruhákat és a cipő ötlet is nagyon tetszik :D
2012. márc. 14. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:

tavaly volt bankettem

én amúgy is hordok magassarkút, így ott is abban voltam és nem fájt a lábam.

fekete harisnyával egy combközépig érő, kék, harang alakú ruhát vettem fel, aminek hátul volt mély a kivágása, így melltartó nélkül vettem fel, ami elég furcsa volt.

ennek ellenére mindenki megdicsért:)

2012. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp szoknya...én viszonylag alacsony vagyok, ezért magassarkúban leszek (ebben az évben (:), és fekete testhez simuló ruhában, ami kb térd fölött ér véget. A cipő is fekete, már kipróbált, kényelmes darab. Máskor is kibírtam már vele egész éjjelt, úgyhogy szerintem most sem lesz gond :) Fekete a hajam is, elég hosszú, de én konkrétan szeretném valami extrémre megcsináltatni fodrászal :) teljesen szétengedett haj semmiképp sem ajánlott, mert 1, kimelegszel tőle, 2, nagyobb a gond vele, meg h egész éjjel jól álljon...

Rajtam nem lesz smink, max egy kis szempillaspirál. Hétköznap én sem sminkelem magam.

2012. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. márc. 15. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!