Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fürdődressz vagy bikini?

Fürdődressz vagy bikini?

Figyelt kérdés

Elutazok pár napra és fürdőbe is menni fogok (nem uszodába). És nem tudom miben menjek be a medencébe. Van egy nagyon csini bikinim, viszont van rajtam plusz 10 kiló, így nem hinném hogy csinosan mutatnék benne.

Van fürdődresszem is, de abban nem nagyon szoktak szerintem wellnessfürdőkbe bemenni.

Mit válasszak?



2012. márc. 14. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:
a fürdődressz még jobban kihozza a hurkákat, plusz rengeteg nálad sokkal kövérebb lány is nyugodtan felesz bikinit. ja, és wellnessfürdőbe tényleg nem szoktak. szerintem mindenképp bikini!
2012. márc. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azt vedd fel, amelyikben jobban érzed magad. Semmi értelme, hogy feszengj valamiben, de mégis azt vedd fel, csak mert a többiek is azt szokták.
2012. márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!