Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az ami a pár évvel idősebb...

Mi az ami a pár évvel idősebb fiúknak bejön?

Figyelt kérdés

Szeptemberben megyek gimibe. Szeretnék jó benyomást kelteni, és szeretném ha felfigyelnének rám a fiúk. Mit tegyek, hogy öltözködjek, sminkeljek, csináljam a hajam?

15/l


2012. márc. 14. 19:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

én is jövőre megyek 9.-be, de 8 osztályosba járok, szóval már gimis vagyok. :))

Szerintem egy 9.-esre nem igazán figyelnek fel iskolán belül a fiúk, de nem lényeg, nem ez volt a kérdés. :D

Szóval mivel látom az idősebb csajok hogy öltöznek stb... ezért próbálok valami értelmes tanácsot adni. :)

Szóval öltözködj divatosan, de alakítsd azt a saját stílusod szerint. Nem nagyon kell sminkelni szerintem, maximum egy kis korrektor, szempillaspirál, esetleg vékonyan szemhéjtus. ( [link] A hajad hát... álljon normálisan. Szóval mindig legyen ápolt, ha töredezett vágasd le, és (szerintem) nem vasald! és a hosszú haj szép, divatos, növeszd. :)

Öltözz kicsit elegánsabban pl a kapucnis pulcsikat ( [link] mindenképpen hanyagold. Inkább hordj kardigánokat:

[link]

[link]


ezen a képen is szép ruhák vannak:

[link]

csőnaci: [link]

Télen szövetkabik ( [link]

télen egy kisebb sarkú csizma akár

csőnaci [link]

2012. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Bocsi van amit kétszer írtam. Meg az a pulcsi nem kapucnis. :D Csak ábrázolni akartam mire gondolok...
2012. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ne másoknak akarj megfelelni, inkább találd meg a saját stílusod és olyan ruhákat hordj.
2012. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Rendben értem, és köszi. :D Végülis kb most is úgy öltözöm mint amit leírtál, és a másik esetet sose hordtam szóval jó vagyok! :D Csőnaci, kardigán, szövetkabát, normál haj, és ennyi. :D Köszi. Amúgy te hogy láttad a suliba, a 9.-esekhez hogy viszonyulnak a 10-11-02-esek? :$
2012. márc. 14. 20:07
 5/24 anonim ***** válasza:

Legyél önmagad, mosolyogj sokat, viszont azért ne vihorássz. A sminket nem kell túlzásba vinni, a srácot nem igazán rajonganak az ilyen 2 kg alapozós csajokért. Nagy előny, ha nyitott vagy, és próbálsz te is barátkozni.

Mondjuk abban ne reménykedj, hogy a 12.-esek a lábad előtt fognak heverni, azok túl elfoglaltak az ilyenekhez.. Viszont a másodikosok és a harmadikosok, esetleg az évfolyamtársaid is szivesen ismerkednek majd.

Utólag pedig még annyit, hogy ne görcsölj azon, hogy mindenki elfogadjon, és megszeressen. :)

2012. márc. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Csak az a probléma, hogy önbizalmam nem sokkal van a 0 felett, és nem tartom magam szépnek, sőtt.......... Olyan átlagos vagyok, azzal a különbséggel, hogy a fogaim össze vissza állnak, és pont júliusban teszik bel a fogszabályzót. :/
2012. márc. 14. 20:44
 7/24 anonim ***** válasza:
Miért akarsz csak az idősebb fiúkkal kikezdeni? A korodbeliekkel mi a baj? 15/F
2012. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Semmi baj, sőtt! :D Csak talán annyi, hogy jelenleg nem ismerek korombeli fiút, aki kicsit komolyabb lenne. Meg persze gimibe, szinte csak idősebbek vannak, ezért írtam így. :)
2012. márc. 16. 07:21
 9/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk igaz is, az én osztályomnak a 80%-a kb éretlen p*cs, pedig 9.-be járok..
2012. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha viszont 15 éves létedre 17-18 éves fiúval akarsz kezdeni, számíts rá hogy tuti akar veled majd nemi életet élni, szóval ha te még nem állsz készen rá nem ajánlom ezt. Mondjuk ma már a 15 éves srácok is kezdik, de azért 17-18 éves korosztályban ez gyakoribb.
2012. márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!