Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek bejön ha egy fiú az osztályban egy évvel idősebb mint a többi?

Figyelt kérdés

Szóval az van, nálunk az osztályban mindenki 15-16 talán 14 éves és én vagyok egyedül 17. Ettől szimpatikusabb lehetek az osztálytárs csajok szemében?


Igazából nem nagyon érdekel inkább még a tanulásra akarok koncentrálni, nincs is olyan csaj akivel el tudnám képzelni magam.


2011. szept. 25. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Mármint bukott? Ez abszolút hátrány, nekem egyáltalán nem jönne be...
2011. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Hanyadikos vagy? amúgy meg aligha....és osztályon belül nem ajánlok párkapcsolatot sem ,mert az kb mindig bukásra van ítélve.És ha meghúztak akkor tényleg tanulnod kéne...
2011. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bukott!!! Óvodában egy évet szalajtottam majd még egy évet visszafogtak. Általánosban kitűnő voltam. És már angol nyelvvizsgám és 7 ecdl vizsgám is van.
2011. szept. 25. 19:27
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez úgy van, hogy tavaly igazából nulladikosok voltunk a gimiben és emelt óraszámban tanultunk infót, angolt, matekot és németet. Most is megint kilencedikesek vagyunk de még csatlakozott hozzánk tizennemtomhány ember. És csoportbontás van a fent említett 4 órán.
2011. szept. 25. 19:29
 5/8 mus musculus ***** válasza:
Én biztos nem tennék különbséget
2011. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer jártam 9.-be, így 16 voltam, amikor a többiek 14-15. Rajtam kívül még voltak hárman, akik évet ismételtek a 38 főből. Abszolút semmilyen előnye és hátránya nincs a dolognak, csak annyi, hogy a személyimben más évszám szerepel. De ha igaz lenne, hogy akkora zsilett voltál általánosban, akkor nem kérdeznél ekkora baromságokat.
2011. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
100%
Hát először arra gondolnék hogy biztos lebukott. Szóval nem tetszene.
2011. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát először azt hittem megbuktál, és akkor biztos nem tetszenél jobban. De ha így van, hogy szalajtottál és nyelvvizsgák meg minden, akkor tutui esélyes lennél! ;)

15/l

2012. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!