Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek a nők nem néznek tükörbe?...

Ezek a nők nem néznek tükörbe? Hogy lehet így felöltözni? (Képekkel)

Figyelt kérdés

Olvasgattam és véletlenül rákattintottam egy cikkre (ráejtettem az egérre a fánkot :D), már rá akartam nyomni a vissza gombra, de akkor megakadt a szemem a következő fotón:

[link]

Tudom, már nem új keletű ez az eszetlenség, hogy nyári kis semmi ruhához téli csizmát vesznek fel.

De szerintetek ez nem nevetséges? Ráadásul úgy néz ki ez a nő így ebben a ruhában és szőke hajjal, mint egy szakadt lotyó.


Az oldalon több kép is volt róla, illetve oldalt voltak még "ajánlatok". Gondoltam kattintok még egy másikra is, ha már ott vagyok... Úgy is ritkán nézek is ilyen bulvár jellegű dolgokat, gondoltam megnézem mi megy a világban. :D

És rögtön a fenti kép után mit találtam!

[link]


Azt hiszik menő, hogy keverik a téli és a nyári ruhákat vagy ez tényleg annyira de annyira kényelmes, hogy inkább ezt veszik fel, mint egy akármilyen kényelmes papucsot vagy valamit?


2012. márc. 15. 01:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
nem, szerintem nem nevetséges.
2012. márc. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem sem nevetséges.
2012. márc. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Érdekes...
2012. márc. 15. 02:08
 4/22 anonim ***** válasza:
52%

Figyelj, erről szól a divat, volt/van sok olyan dolog ami ennél is vadabb és mégis természetesnek hat. Most divatos Ugg csizmában lenni, múlt évben mindenki Crocs-ban mászkált ami meg egy tejfölösdoboz és gumiabroncs keverékéből fröccsöntött műanyag volt. Ennek ez a lényege, nem az számít, hogy mennyire praktikus vagy szép vagy jó, elindul egy trend és ha követed, menő vagy. De hát erről szól az egész divat...


Egyébként léteznek nyári csizmák és pár bevállalósabb lány szokott nyáron is magassarkú csizmát húzni ami egyébként nagyon szexi tud lenni.


Azt hiszem részletesen leírtam. :)

2012. márc. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Aha, azt hiszem akkor ez a baj. :D Én már azt sem értem miért követik az emberek a divatot, amikor semmi értelme.

Adott egy tervező (aki lényegében ugyanolyan ember, mint bárki más), aki kitalál valami marhaságot aztán az megtetszik az embereknek és hordják... De miért?

Na mindegy, biztos itt a probléma, mert én már ezt sem értettem soha. :)

Nekem megvan a saját stílusom, amit szeretek, ami illik hozzám, nem befolyásolnak a trendek.


"tejfölösdoboz és gumiabroncs keverékéből fröccsöntött műanyag " :D

2012. márc. 15. 03:08
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
őszintén ? nem hiszem, hogy van olyan ember, akit ne befolyásolna az öltözködésben valami, valaki.nekem nincs bajom a képekkel, de ezt már írtam.
2012. márc. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem hülyén áll ez a csizma nekik...

Ízlések és pofonok.

2012. márc. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én nem venném fel a rövidgatyát csizmával, de ez nyilván engem minősít. Ott, ahol ezek a csajok élnek, ez (volt) a divat, úgy gondolták, ettől menők. Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy kényelmes viselet lenne :)
2012. márc. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos ma a nők egy része csak a divatot követi,anélkül,hogy a tükörbe nézne! Az ízléstelenség nem zavarja őket! Ez nem csak a csizmára vonatkozik,hanem sokszor az egymáshoz színben-fazonban nem illő dolgokra is.
2012. márc. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem tetszik ez a csizma, úgyhogy felőlem felveheti bárki bármikor, bármivel az ő dolga, de én nem fogok irigykedve nézni... Az első képen pedig a csaj ruhája alapból nem szép, csizmával meg egyszerűen borzasztó.

De ez csak az én véleményem

22L

2012. márc. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!