Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire egészséges a melltartó?

Mennyire egészséges a melltartó?

Figyelt kérdés
hogy célszerű melltartót hordani? ha túl sokat van rajtam melltartó az nem befolyásolja a mellizmaima, és nem lesznek löttyedtek egy idő után? régebben úgy hallottam h a melltartó hordásnak ismegvan a maga ideje! mit gondoltok?

2012. márc. 15. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem ha nem hordasz melltartót pont akkor nyúlnak meg a mellizmook,és lesz "löttyedt" a melled SZERINTEM OO rosszul tudnám?
2012. márc. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ha meg állandóan melltartót viselek, a melleim tartva vannak, és az izmok????
2012. márc. 15. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nem az izmok, hanem szaladok tartják a mellet, ami ha megnyúlik, annak annyi.

Ha az izmoktól lenne szép a mell, Rubint Rékának kell kellett volna plasztika...


Hordd csak, ha megfelelő méretet viselsz észre sem veszed. Nekem már mindegy, szülés után odalettek, úgyhogy csak utcára veszem fel, hogy ne látszódjon, milyen rémesen lógnak. Terhesség előtt ha hordtam, ha nem, szép volt, nem lógott.

2012. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 12 éves korom óta semmit sem változtak a melleim(24 vagyok).Kb 14 éves korom óta hordok melltartót,volt hogy a hülye fejemmel melltartóban aludtam,mert rengeteget fájtak a melleim :D

de semmi változás...

2012. márc. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. márc. 15. 14:43
 6/6 anonim válasza:
Én úgy olvastam, hogy amikor csak tudjuk, vegyük le a melltartót. Főleg mikor növésben van a mell. A mellet szövetek tartják és a melltartó elsorvasztja a szöveteket, és így nagyobb a hajlam a mell lógására. Itt a link: [link]
2012. ápr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!