Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyenkor tavasszal mikortól...

Ilyenkor tavasszal mikortól szoktatok mezítlábas szandálra, papucsra váltani utcára menéskor?

Figyelt kérdés

2012. márc. 16. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én papucsot csak a nagyon tikkasztó hőségben hordok, amikor már a balerina cipő is meleg.

21 L

2012. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, hogy merre laksz, ahol már papucsos idő van, de én pl. még hosszú csizmában nyomom...
2012. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha azt mondjuk neked, hogy már tegnaptól mindenki papucsban jár, akkor te is abban fogsz? Lehetne annyi eszed, hogy nem teszel fel ilyen kérdéseket, mivel úgyis észreveszed, ha olyan meleg lesz, hogy papucsot lehessen felvenni.
2012. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

A melegebb napszakokban már most is. Bár most inkább még csak leveszem a cipőm ha olyan helyen, pl. réten vok ahol lehet mezítlábazni.


Te, kérdező, többiek h vagy(tok)ezzel?

És papucsot v szandált hordasz/hordtok inkább?

2012. márc. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Május végén.
2012. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én ma már flip-flopban mászkáltam a városban :)

Amúgy papucsot, és szandált is szeretek hordani.

2012. márc. 18. 15:03
 7/8 Puszedli2 válasza:
Időjárásfüggő. Szerintem még hideg van ezekhez a cipőkhöz. Most inkább az edzőcipők és a balerinacipők ideje van.
2012. márc. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
remélem minél később fognak
2012. ápr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!