Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért mennek buliba a csajok...

Miért mennek buliba a csajok magassarkúban?

Figyelt kérdés
Ha se menni,se táncolni nem tudnak benne.Tegnap is egy csomóan levették és úgy táncoltak (elég szánalmas).Ennyire feltűnési viszketegségük van ?
2012. márc. 16. 22:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Azért kérlek, mert a partis ruhákhoz az illik... Hogy nézne ki mondjuk egy koktélruhában vagy bármilyen ruhában mondjuk edzőcipőben? Teljesen normális, hogy ezt csinálják, ebben én nem találok kivetni valót. Ellenben ha ízléstelenül öltözködne...
2012. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem értek annyira egyet az első hozzászólóval... Aki táncolni megy, vagy szórakozni vehet fel lapos, vagy kényelmesebb cipőt is úgy, hogy elegánsan fessen... Szeretek divatosan öltözködni, és a magassarkúkat is imádom nagyon!!! DE!!! Ha szórakozni megyek akkor vagy rakok egy kényelmes lapos cipőt, hogy pl rendezvényen elegánsabban nézzek ki magassarkúban, de ha utána koncertre, discoba megyek átkapom a lapos cipőt. Mellékesen, buliba sem nagy estélyibe kell menni, hanem farmer, vagy cicanaci+farmerszoknya, és ehhez mehet egy csinos felső... ez viselhető balettcipőbel, vagy egy elegánsabb fekete sportcipővel :D ettől még senki sem igénytelen ;)
2012. márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
ízléstelen és közönséges a nők party ruhái.A koktélruha nyilván nem az,ahhoz illik az ilyen cipő,de akkor is van egy normális sarok méret.
2012. márc. 16. 23:02
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

Én magassarkúban megyek szórakozni, mert az illik a ruhámhoz, meg hagy legyek már úgy kiöltözve ahogy én szeretnék.


Jah és tudok benne sétálni meg táncolni is.

- persze van aki nem.


Illetve igen, előfordult már hogy annyira fájt a lábam hogy levettem és úgy táncoltam tovább és egyáltalán nem érdekelt hogy ki mit gondolt - aznap mindenhova magassarkúban mentem szóval nem csoda hogy olyan sok időt nem bírt a lábam és nem gondoltam váltócipőre.


Egyébként mi ebben a feltűnési viszketegség?

Engem egyáltalán nem érdekel hogy te/ti mit gondolsz/tok, azért megyek magassarkúban mert ahhoz van kedvem és nem neked akarok tetszeni.


Feltűnőségi viszketegség szerintem inkább az aki egy szál bugyiban rázza magát a nép előtt, vagy szanaszétlöveti a fejét piercinggel. Az hogy magassarkúban megy bulizni és leveszi ha fáj a lába annak semmi köze a feltűnőségi viszketegséghez egyébként de lehet cáfolni ész érvekkel, nem szitkozódva, normális keretek között.


Azt hiszem ez elég kimerítő válasz volt a kérdésedre egy olyan lánytól aki magassarkúban jár bulizni...


21/L

2012. márc. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

Egyetértek az előzővel.Én is mindig magassarkúban megyek bulizni,mert úgy érzem magam a legcsinosabbnak.És igen előfordult már , hogy mezitláb táncoltam.Jó móka volt és nem igazán érdekel más véleménye. Én akárhol jól tudom magam érezni és nem félek önmagamat adni.Egy nuliban meg legyen már jobb dolgod,mint a többi lányt "cikizni", akik jól merik magukat érezni..


18/L

2012. márc. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
*buliban
2012. márc. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
55%

Ez hülyeség

Ha fárad a lábuk akkor miért ne vegyék le? Megnézném h táncolsz magassarkúban..

Nem szánalmas. Miért lenne feltűnési viszketegségük, mert csinosak akarnak lenni? nemhiszem. Lehet h kényelmesebb lenne egy kisebb sarkú, de NAÉS??? Abban nem olyan csinosak. Szerintem az a szánalmas h ezt gondolod már bocs.

2012. márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ez nem feltűnési viszketegség... mármint attól hogy te pont nem tudsz, attól még nem az... és lehet hogy azok a lányok sem tudtak... de azt gondolták hogy az illik a ruhájukhoz, aztán megbánták... de és ettől ez miért feltűnési viszketegség.... persze hgoy lehet lapos talpúban menni, de ők nem akartak... szóval ennek szerintem köze nincs a feltűnési viszketegséghez... csak az hogy nem gondolkodtak talán előre..
2012. márc. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Erről a jelenségről én is kérdeznék: ha leveszitek egy buliban a cipőtöket és harisnyában buliztok, az nem kellemetlen érzés nektek? Nem féltek, hogy valamibe beleléptek vagy rátok lép valaki? Nem féltitek a harisnyátokat? Utána az utcán is így mentek haza?
2012. márc. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Azért mert abban sokkal nőiesebbek és vonzóbbak.
2012. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!