Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok miért nem tudnak...

Csajok miért nem tudnak normálisan felöltözni amikor buliba mennek?

Figyelt kérdés
Oké hogy csinosak akarnak lenni,meg jó ruhákat akarnak felvenni,de miért kell kirakni mindent ?
2012. márc. 16. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Miért amúgy feltudnak? Nem hinném. Csak hozzák a formájukat (tisztelet a kivételnek).
2012. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igaz is.Amúgy se nagyon tudnak.
2012. márc. 16. 22:17
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Sokan nem tudnak se hétköznap se buliba rendesen öltözködni... az alap hogy kiteszik mindenüket, mert úgy gondolják így tetszenek majd sok mindenkinek, illetve így akár a buli középpontjába is kerülhetnek... (gondolják ők:D)
2012. márc. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha kiraknak mindent,akkor sokkal többen nézik meg őket
2012. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
A férfiak miatt van, hogy nekik tetszelegjenek. Ennyire egyszerű a képlet, kérem szépen.
2012. márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És akinek van barátja és úgy megy?Mondjuk a barátja nélkül?Ja és ezeket a nőket minden normális férfi csak megba.szni akarja.Csajok ennyire élvezik ezt ?
2012. márc. 17. 13:07
 7/11 anonim ***** válasza:
nem baj az,addig jó amíg kirakják mindenület:D
2012. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt én se értem csajként, de sok helyre máshogy be se engednek, tapasztalat. xD Szánalmas, de egy farmerban és nem hasig dekoltált pólóban (de azért nem valami szakadt vacakban persze) az ember lányával közlik, hogy ide azért nem így kéne jönni.
2012. márc. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon már én is olvastam erről,de máshol nem hallottam hogy ez elvárás lenne.Miért csinálják,miért jó ez nekik ?
2012. márc. 19. 21:06
 10/11 anonim válasza:
56%

Azért, mert a fiatalok média és politika által generált erkölcsi züllesztése folyik szándékosan. A lányokat kiskortól a k....ság felé, a fiúkat meg újabban egyre inkább a homoszexualitás felé terelik (csak meg kell nézni, hogy öltöznek a mai 13-14 éves fiúcskák)

A cél, egy totál lebutított fogyasztói társadalom létrehozása. Minél kevésbé gondolkodnak, annál könnyebben irányíthatók.

2012. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!