Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 174 cm vagyok, de nagyon...

174 cm vagyok, de nagyon szeretnék hordani magassarkút. Szerintetek gáz vagy szexi?

Figyelt kérdés
Nem merem felvenni, mert félek hogy nagyon kitűnnék a tömegből, másrészt pedig nagyon vágyom rá. :)
2012. márc. 17. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd, akkor lesz csak gáz ha te annak érzed és emiatt nem hordod megfelelő önbizalommal. Neked kell tudnod hogy te jól éreznéd-e magad egy magas sarkúban, ha igen akkor minden további nélkül fölveheted, ha viszont nem érzed magad jól benne akkor hiába is mondaná bárki hogy milyen jól áll. Beszólásokat persze kaphatsz ígyis-úgyis, azzal abszolút nem kell foglalkozni, csak azzal hogy te jól érezd magad benne.

Én 178 centi vagyok és már nem hordok magas sarkúkat. Pedig imádom őket és régebben fel is vettem őket, de rájöttem hogy engem zavar hogy még magasabb vagyok mindenkinél. Szóval én jobban érzem magam lapos sarkúban. Sokan viszont úgy vannak vele ha már úgyis magasak akkor pár centi már nem számít.

2012. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Viseld nyugodtan, ha jól érzed benne magad! :D
2012. márc. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vedd fel nyugodtan! Csak még szexibb leszel tőle. ;)


26/F

2012. márc. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket :)
2012. márc. 21. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!