Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel ma megyek...

Mit vegyek fel ma megyek először discoba. De nem tudom mi lenne az ideális fekete farmer meg egy színes topphoz inkább magassarkút vagy sport cipőt vegyek fel? 17/L

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 10:42
 1/5 anonim válasza:
A magassarkú nagyon szexi, viszont nem hiszem, hogy tudnál benne órákat ácsorogni illetve táncolni. Mindenképp kényelmes, de csini cipőbe menj.
2012. márc. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha szoktál magassarkút hordani, és bírja a lábad, akkor szerintem mehetsz abba. De ha nem akkor semmikép ne vegyél, mert nem fogod bírni!

Nekem az egyik barátnőm, már háromszor eljött magassarkúba, de mindig lekerült a lábáról! :D Ráadásul mindig megfogadta, hogy többet nem vesz fel buliba magassarkút! xĐ Mostantól nem fogom engedni neki!

A farmer az jó, toppot is vehetsz, csak figyelj rá, hogy ne fázz, ha van vmi kis boleród ami illik hozzá azt is felvehetsz rá! Vagy ha van vmi egy kicsit kivágott pólód az is jó!

Jó bulizást! ;)

2012. márc. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat a magassarkúval nincs bajom csak nem akarok ribanc hatást elérni.:)
2012. márc. 16. 10:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Fekete farmer az jó :) Ha bírod a magassarkút akkor mindenképp azt, ha nem akkor megteszi egy balerinacipő is. Ha szolidan szexis akarsz lenni akkor én a helyedben valami egyszerű de mégis szexi pólót vennék fel és feltűnő kiegészítóket (pl. egy nagy fülbevalót) Táskának meg egy kis táskát vagy borítéktáskát. A lényeg, hogy kényelmes legyen és te jól érezd magad benne. Jó szórakozást és sok sikert :)
2012. márc. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a magassarkú nem arra van, hogy ribanc hatást keltsen. hanem arra, hogy hosszítsa a lábaidat, ami pedig a fekete nadrághoz nagyonis csinos. én a magassarkút javaslom, de persze ha nemvoltál még benne, és nemtudod hogy hogy bírja a lábikód, akkor amellett dönts, ami neked szimpatikusabb:)
2012. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!