Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik olyan melltartó, ami...

Létezik olyan melltartó, ami látni engedi a mellbimbómat?

Figyelt kérdés
80B-s mellem van, de lóg egy picit, ezért mindenképp kell melltartót hordjak. Viszont nagyon szeretem, ha a mellbimbóm látszik a ruhámon keresztül ( általában kemény,és eléggé kiáll). Nehezen találok olyan melltartót, ami szépen fel is tolja a cicimet, de a bimbómat nem nyomja el nagyon. Létezhet ilyen?
2012. márc. 18. 07:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Én nem értek hozzá, de biztosan van mert sok lánynál láttam már :)
2012. márc. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze, látszik nekem is, de sokkal nagyobb a mellbimbóm, mint amennyire egy sima melltartó látszani engedi. Van vékony melltartóm, az szépen engedi, de az meg nem emeli meg eléggé a mellem.
2012. márc. 18. 07:23
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
a szivacs nélküliek, engedik látni a bimbót, de a szivacsosok meg jó formát adnak a mellnek.
2012. márc. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem elég gusztustalan, ha álló mellbimbó látszik a ruhán keresztül, ez csak bizonyos foglalkozású nök szokása.

Ha igy akarod magadazt minösittetni, akkor keress mellemelö néven olyan melltartót, ami csal alulról rámasztja a mellet.

2012. márc. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Mire jó, ha látszik a mellbimbód, föként ha nagy és kiálló - hivatásos k-va vagy? Mert normális gondolkodású nönek eszébe sem jut ilyen ötlet.
2012. márc. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

De sok fafej van... -.-

Én felnőtt nő vagyok, konkrétan 27 leszek, de utálom a melltartót és csak akkor hordom, ha muszáj. Mondjuk vizsga vagy ha a munkahelyemre fontos emberek jönnek és normálisabban kell öltöznöm...

Mondjuk nekem kis mellem van olyan mintha nem is lenne :D De a bimbó nekem is hegyes és kemény és nem zavar sőt.

Érdekes, pasiktól még nem hallottam, hogy de undorító a mellbimbó, ezt csak nők mondják, és főleg olyanok, akik kénytelenek melltartót hordani, mert anélkül hasig érne nekik...

Anyu is nagy mellű és muszáj hordania és sokszor mondja hogy irigyel érte hogy nekem semmi gondot nem okoznak pedig szültem, szoptattam, de nyoma sincs :))

2012. márc. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is csúnya ha látszik a bimbó...
2012. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pasiként állíthatom hogy nem az.
2012. márc. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ribancos, de van akinek bejön. Nekem nem. 25\F
2012. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Sexshopban keresd.

2012. márc. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!