Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elöl nyitott félcipőhöz lehet...

Elöl nyitott félcipőhöz lehet harisnyát hordani?

Figyelt kérdés
Mostanában nagy divat az elöl nyitott félcipő (de még csizmát is láttam ilyet) De nem tudom, hogy ha harisnyát húzok hozzá, az nem ciki? Mezítláb még nem tudom hordani, mert az idő nem engedi :)
2012. márc. 18. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Szerintem gázabb ha harisnya nélkül veszed fel, nekem az mindig is fura volt.
2012. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megtudnád mutatni milyen cipőt vettél? :)
2012. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Még nem vettem meg, pont ezért....Mert nem tudom, hogy lehet-e harisnyával hordani....:)

De ha megveszem, megmutatom :)

2012. márc. 18. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak nem orrerősítéses harisnyával, meg úgy húzod hogy a varrás ne látszódjon. Úgy szerintem rendben van.
2012. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a segítséget! :)
2012. márc. 19. 07:17
 6/7 Zsanzsorzs válasza:
Szia Szerintem egy vékonyabb harisnyával fel lehet venni
2012. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 harisnyababee ***** válasza:
Próbáld ki ezt: [link] Mivel nincs lábujj része, észre sem veszik, h harisnyában vagy, így tuti nem lesz ciki, és mégsem leszel mezítláb. Ráadásul még szandihoz, de akár papucshoz is felveheted.
2012. márc. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!