Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lanyok! Mik azok a ruhadarabok...

Lanyok! Mik azok a ruhadarabok, amik szerintetek alap ruhadarabnak szamit es mkinek kell hogy legyen olyan?

Figyelt kérdés
Nem bugyi, zokni, melltartora gondolok. Hanem konkret ruhadarb, pl kotott pulcsi...vagy ilyesmi.
2012. márc. 18. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

lényegében nekem innen minden :) pl. pólóból a csíkos nekem alap, rövidnadrágnál egyszínű és farmer is legyen :)

2012. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Blézer, kis fekete ruha, kis piros ruha, egy állatmintás kendő, szűkszárú farmer, testszínű babacipő.
2012. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem: fehér ing, fekete szoknya, sötét farmer, farmerszoknya (addig érő, ameddig akarod), fekete kardigán, fekete dzseki, egyszerű fekete magassarkú, egyszínű topok (bármilyen színben)

Azok számítanak alap ruhadarabnak nekem, amiket tényleg szinte bármilyen alkalomra, bármihez fel lehet venni. Tehát egyszínű, klasszikus fazonú darabok, amelyek soha nem mennek ki a divatból.


20/L

2012. márc. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Okés, bár nem volt valami építő jellegű a hozzászólásod. Szerintem ezek az alapdarabok, szerinted mik?


20/L

2012. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!