Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mai férfiak miért nőiesednekel?

A mai férfiak miért nőiesednekel?

Figyelt kérdés

A: 'v'-nyakú feszülős póló,retro napszemüveg,felzselézett haj ...néha vasalt+zselé,nagy csillogó övcsat,giccses szűk farmer

B:vasalt "lenyalt" haj,tornacipő,feszülősebb ruhák(ált fekete


Személy szerint eggyikkel sincs bajom,de amikor egy gyereket azert mertcsőgatya+fakete vasalt haj és leszólják v. akárki mást a nagytöbbség.De ezekre mondják h. az elnőiesedés példái.Pedig NEM!....a példái inkább azok a t*öketlenek akik nemképesek egyedül döntésthozni v. 1 órát töltenek tükör elött ,és nem arról beszélek h. valakinek bőrhibája van és el akarja tüntetni,hanem:szájfény,szemceruza,púder.stb...


2012. márc. 20. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert valaki kitalálta a hülyeséget, a sok birka meg, akiknek nincsenek önálló elképzeléseik, csak tartozni szeretnének valahová, követik.
2012. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném a flip-flop buzzipapucsokkal, szandálokkal, stb.
2012. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Te most mit akarsz tudni? :D Én vagyok csak ilyen hülye, hogy nem értem a kérdést? Leírtál egy kérdést és egyből alá egy válasznak tűnő szöveget. Most akkor pontosan mit akarsz tudni?
2012. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én leírtam a saját véleményeimet+gondolataimat ,és másét várom :D
2012. márc. 20. 20:19
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés ma már volt egyszer, majdnem ugyanígy. Amúgy azért, mert ez a divat, ezt látják a sztároktól, ez jön a médiából... ez ugyanolyan, hogy a mai lányok csomószor borzalmasan öltöznek, ízléstelenül és van aki k*rvásan. Mert ez jön a médiából.
2012. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha magára a biológiai folyamatra gondolsz akkor azért mert a női fogamzásgátló hormonok egyre népszerűbbek a nők megeszik és kipisilik amivel sok női ösztrogén hormon kerül a vízkörforgásba amik hosszú útjuk során visszajutnak az ivóvízbe. A hormont nem lehet eltávolítani és a férfiak ösztogénszintje megnő. Ezért feminizálódnak. :D

True story.

Amúgy emellett (ami hosszútávon tényleg veszélyes lesz a jövőben) a társadalmi ráhatás, és mert "erre van igény"

2012. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Na és a mai nők miért férfiasodnak? Egyszerű: LIBERALIZMUS van!!
2012. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ja, ahogy az utolsó mondja. A demokrácia hibája minden. Ha ma is Szálasi regnálna, akkor olyan vasfegyelem lenne itt, hogy csak na, nem hétvégi ivászatok, füvezés és k*rválkodás.

17/f

2012. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

a fogamzás gátlós kipisiléses sztoriról már én is hallottam meg még az is hozzá jön hogy szülők nagy része elvállt és a fiúk nem látnak nap mint nap férfi példát csak a nőit és ott is azt h reggel sokat kell készülődni és ők is át veszi ezt az úgymond nőies életformát

mert régen ugye kevesebb volt a válás és szigorúbbak is voltak a szülök is meg a törvény meg a suliban is és így férfit tudtak nevelni

2012. márc. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A feszülős pólókat én speciel azért hordom mert izmos vagyok, és baromi jól mutat ha feszül a pólóm a mellemen és a karomon.
2012. márc. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!