Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szóltok ehhez a 21-félekép...

Mit szóltok ehhez a 21-féleképpen hordható ruhához, jól állna ez mindenkinek, nekem is, tényleg praktikus, vagy csak túl van értékelve?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik, gondolkodom,hogy veszek ilyet, csak mivel nekem elég nagy a mellem, C kosarú, ezért melltartó nélkül nem szeretek semmilyen ruhát felvenni és a legtöbb stílus, amit mutat melltartó nélkül mutat jól.


http://www.youtube.com/watch?v=O4nFBgElmBc&NR=1&feature=ends..



2012. márc. 21. 19:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a melltartóval nem lesz gond.Keress olyant, ami teljesen szilikon, kivéve persze a kosarát.Amúgy mivel nagyon sokféleképpen lehet hordani, biztosan lesz olyan is ami nem áll jól melltartóval, de azért ne csüggedj, mert szerintem ezt a ruhát még 21-nél is többféleképpen lehet viselni.
2012. ápr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez tök jó szerintem, nekem nagyon tetszik, de mivel ez melltartó nélkül a legjobb, legalábbis szerintem, nem látszik át a mellbimbó?
2012. ápr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
2012. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!