Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nagy lyukú necc harisnya...

Harisnyababee kérdése:

A nagy lyukú necc harisnya mindenkinek ilyen kényelmetlen?

Figyelt kérdés
Most volt rajtam először(és sztem utoljára) ilyen necchari(kb 5cm2s "lyukakkal"). A társaság vitt bele, h felvegyem, de nagyon rossz volt. Egész végig, olyan volt, mintha vmilyen vastagabb "cérnahálón" járkálnék. Amikor levettem a talpamon volt a lenyomata. :S (Mondjuk a páromnak tetszett..) Szóval ez a jelenség a neccharisnya velejárója és fel kell vállalni a neccel, vagy csak én voltam peches?

2012. márc. 3. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdést passzolom,én tuti levágnám a talp részét,csak bokáig hagynám meg..amúgy hol vetted? nekem is nagyon kéne olyan:)
2012. márc. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem vettem, az egyik barátnőm adta,mert tegnap elmentünk egy "farsangi" buliba, és rávettek, h jó fless lenne, ha így 4-en "összeöltöznénk". Én meg belementem mondván egyszer mindent ki kell próbálni, de így utólag nem kellett volna. (Majd megkérdem hol vette, ha gondolod.)


ÖÖÖ... ha veszel is, ne vágd le a talpát. Gyorsan kipróbáltam az ötletedet, de nem működik, mert amikor levágtam a talpát elvesztette a feszességét, és egyből felcsusszant a térdemig, kajak laza, és elvesztette a "háló" mintázatát. Szal ez már kuka, na nem mintha sajnálnám. Jah, meg még egy jó tanács: Vegyél alá egy vékony testszínű harit, mert különben a lábujjaid közé húzódik az anyag, ami sztem kajak vághat, és kidörzsölheti, mert ennek ami rajtam volt nem volt lábujjrésze külön, hanem ugyanabban a hálóban végződött.

2012. márc. 3. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Oké,köszönöm ;) zoknit gondoltam alá,mert amihez venném ,csizma-bakancs,az térdig ér,saccra,így jó a zokni is:)
2012. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt, van, de tök kényelmetlen.... mindenkinek ilyen
2012. márc. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!