Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Levágtam az egyik farmerem...

Levágtam az egyik farmerem szárát, hogy rövidnadrág legyen. Nem felvarrni akarom, hanem kirojtozni. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Jelenleg nagyon látszik rajta, hogy ollóval van levágva.
2012. márc. 24. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. márc. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmi extra, csak ki kell húzni pár vízszintesen futó szálat kb. 0,5-1cm szélességben. Mosásnál időnként szintén ki fog jönni egy-egy szál, de az mindegy, így is évekig tarthat.
2012. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a verzió lefárad pár mosás után... főleg, ha a kérdező tényleg nem akarja felvarrni, beszegni, etc...

Így hogy már le van vágva, nekem csak az jut eszembe, hogy egy erős tűvel egy jó centi bonts le a nadrágból (a vízszintes szálakra gondolok). Egy-két mosás után, vagy pusztán a hordástól majd "csimbókosodik" egy kicsit és nem lesz annyira szabályos kinézete...

2012. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hagytam rajta egy 4-5 centit, hogyha valami nem sikerül (vagy mégse tetszik), akkor felvarrom, és még így se lesz túl rövid, de a rojtos jobban tetszene.

Köszi az ötleteket!

2012. márc. 24. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!