Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 170 cm magas lánynak túlzás a...

170 cm magas lánynak túlzás a magassarkú cipő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


170 cm vagyok, és nemrég vettem egy kb. 8 cm magas sarkú cipőt. Nekem nagyon tetszik, és már járni is megtanultam benne.

Viszont mikor barátnőimmel megyünk valahova, akkor mindig fennakadások vannak. Ezt úgy értem, hogy állandóan olyan szövegekkel jönnek, hogy "Úr Isten, de magas vagy; nem szeretek melletted menni, mert fel kell nézzek rád; kimagaslasz közülünk amúgy is, de ezzel a cipővel meg főleg," stb. Ebből pedig már kezd kissé elegem lenni. Mindig a magasságommal jönnek, és ez már fárasztó. Tény, hogy én vagyok a legmagasabb, összes többi barátnőm 160 cm körül van.

Már 13 évesen 170 cm voltam, azóta egy centit sem nőttem. De régen sokat csúfoltak a suliban is, mert én voltam akkoriban a legmagasabb.

Mára már elfogadtam magam teljesen, sőt, a fősuli ideje alatt rájöttem, hogy nem is én vagyok a világ legmagasabb nője. :P

Ezért nyugodt szívvel kezdtem el magassarkút hordani, mert már amúgy is régi nagy vágyam volt, hogy legyen egy ilyen cipőm.


Viszont barátnőim viselkedése idegesít. És néhol már sértőnek is találom.

A kérdésem az, hogy szerintetek egy 170 cm magas lánynak tényleg csak a lapos talpú cipőket lehet hordani? Az tényleg ennyire megbotránkoztató dolog, ha magassarkút veszek fel, vagy csak én nőttem föl nagyon idióta környéken?


Amúgy ilyesmi a cipő, csak ettől sokkal szebb. :D

[link]


Köszönöm a válaszokat!

24/n


2012. márc. 24. 15:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Sz@rd le a barátnőidet, én 180 centi vagyok 14 éves korom óta. Azóta szerencsére nem nőttem, most vagyok 23, simán felveszek magassarkút, ha úgy adódik.
2012. márc. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%
Én is 180 vagyok, nekem is mindig ezt szokták mondani, de már csak azért is hordok magassarkút. Hál istennek a férjem jó magas!
2012. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
Első vagyok. Bár lehet én azért fogom fel így, mert a párom 2 méter, és az összes ismerősöm vagy törpe, vagy velem egymagas, vagy még magasabb nálam :D:D:D
2012. márc. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Ne foglalkozz velük.A barátnőid csak irigyek,hogy téged hamarabb észrevesznek mint őket,és nagyon erőlködnöd sem kell.Én pl 185 cm vagyok,de simán felveszek 10 cm magas cipőket is.
2012. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
32%
1.70 az mióta magas?
2012. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Húúú, köszi csajok! :) Azt meg főleg örömmel olvasom, hogy ti is hordtok magassarkú cipőket! Eddig sosem hordtam a "kisebbségi komplexusom" miatt, de aztán nagyon megtetszett. Sokkal jobb benne a lábam, na meg olyan nőies.


Exem 183 cm magas volt, mellette sosem vettem fel ilyen cipőt.

2012. márc. 24. 16:00
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem, szerintem egy 170 magas lány egyáltalán nem számít langalétának. Én 169 vagyok, mégis csak magassarkút hordok és egyáltalán nem érzem magam hűdemagasnak, sőt, szerintem ez teljesen átlagos magasság.
2012. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló: az én köreimben ezek szerint magasnak számít. A fiú barátaim is átlagosan 170-175 cm magasak. De az, hogy erre még rá is tesznek a lányok egy lapáttal, az különösen idegesít.


7-es válaszoló: akkor meg is válaszoltad a kérdésem, miszerint én nőttem fel hülye környéken. :D

2012. márc. 24. 16:03
 9/26 anonim ***** válasza:
79%

LOL!

Bármit megtennék, hogy 170cm lehessek! A legtökéletesebb magasság egy nőnek! Magas magassarkúban, és laposat is húzhat, mert abban pont tökéletes a magassága!



én 165-167cm vagyok és a legtöbb csaj jóval magasabb nálam! Laposat nem is húzhatok, mert abban törpe vagyok.


Amúgy ez a cipő maximum 4 vagy 5 centit ad a magasságodhoz! Azaz szerintem a törpe barátnőid irigyelnek, mert szép magas vagy. Én is irigykedem :P

nyugodtan húzz fel magassarkút! Neked legalább van értelme. Az alacsony nőkön (+rajtam) sem a magas, sem a lapos nem mutat, mert így is, úgy is alacsonyak vagyunk :(

2012. márc. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

cseréljünk magasságot :)

én odaadom a 166centimet... te add a 170 -edet!

2012. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!