Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lehetnék vidám ballagáson?

Mi lehetnék vidám ballagáson?

Figyelt kérdés

Általános suliból ballagok,és valamilyen mesefigurának kell beöltözni!

Valamilyen olyan ötlet kellene,amit könnyen meg lehet csinálni,itthoni anyagokból,de mégis ötletes és vicces!

Aki tud az segítsen!

Előre is köszy!

Üdv!

14/Fiú


2009. jún. 14. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mesefigura?Hoppá:DLegyél te a herceg,aki megkapja za összes hercegkisassszonyt:D
2009. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Shrek! csupa zöld szerkó,kitömöd magad,meg csinálsz magadnak olyan füleket papírból..bár lehet h.más is lecsap erre az ötletre...sok Shrek meg furán nézne ki.egy kis Shrek--kolónia.de ez nem rossz:)
2009. jún. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nállunk a vidám ballagáson mindenki baba szokott lenni :D

deh a herceges ötlet elég joo :D

esetleg ha találnál mellé egy hercegnőt hihetetlen ari lenne:D

2009. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

:O nálatok megmondják,hogy mesefigurának öltözzetek??

Nálunk nem mondtak semmit,én és bnőm munkásnak öltöztünk,volt aki cigány asszonynak,volt pizsis kislány,spongyabob,néninek is öltözött egy srác:D

Ha van nagy dobozot,fesd be sárgára,vágj ki a fejednek és a kezeidnek helyet és legyél spongyabob:D

14/L

2009. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem ilyen volt a nyolcadikosok ballagása. A lányok alsógatyát vettek fel, a fiúk meg melltartót. Kívülre. Lehetnél mondjuk törpapa :) kék póló, nadrág, piros zooknit húzol a cipődre, meg egy sapka.
2009. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy a 7 torpe egyike
2009. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

vagy kockásfülű nyúl:)

varrsz magadnak fülecskét, meg zöldes ruha. sztem nagyszerű ötlet, unokatesóm öltözött ennek.

jafiú vagy:D de akkor is jó ötlet sztem :D

2009. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

miért nem leszel valami mesebeli királylány?:D az egyben mese is meg vicces is lenne ha egy fiú lánynak öltözik :P xD


én anno kalóz vtam és mindenkinek bejött :P

legyél jack sparrow :D

2009. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!