Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok ti hogyan választotok...

Csajok ti hogyan választotok bikinit? Az üzletben fel lehet próbálni? És ha neten akarok rendelni akkor honnan tudom, hogy hanyas méret a megfelelő?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat :)
2012. márc. 26. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen fel lehet próbálni az üzletekben. Ha neten szeretnél rendelni, akkor pedig akkorát rendelj, mint az átlag ruhaméreted.
2012. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valószínű az üzletben fel lehet próbálni, de én csak normál fehérnemű fölé veszem fel az alsó részt(ki tudja kin volt előttem). általában azt veszem meg ami tetszik, csak az a baj, hogy 2 mérettel kisebb kell alulra mint felülre.
2012. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Természetesen szín és forma alapján választok.:D Méretet már nehezebb találni, nagy mellek miatt. :) A boltban természetesen fel lehet próbálni, a bugyikban van műanyag kis védőbetét, de sose veszem fel közvetlenül, a bugyit mindig magamon hagyom próbán. Az internetes rendelés nem megbízható egyátalán méret szemszögből, sose tudhatod, hogy mi alapján méreteznek. (Pl. a kínaiban a 85 C vagy olyannyira ki van tömve, hogy A-sok hordhatják, vagy egyszerüen kicsi a kosár.)
2012. márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csakhogy a fehérneműt ne lehet és ez majdnem ugyanaz. Ruhaméret meg van rengeteg. Nem tudom melyik a normális.
2012. márc. 26. 20:20
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nagyjából arányos vagyok, szóval ez nemokoz akkora problémát.Szerintetek merjek rendelni netről? Csak mert olyan aranyos fürdőrucikat láttam az ottón. :D
2012. márc. 26. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak azért nem rendelek neten ruhákat a mérete miatt. Persze volt hogy már rendeltem fürdőruhát neten énis de akkor felhívtak adategyeztetés miatt és mondták hogy ha nem stimmelne a méret 3 munkanapon belül visszaküldhetem és kérhetek csereméretet. Üzletekbe minden további nélkül felpróbálhatod.
2012. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben akkor valószínű marad az üzletben valœ megvæsárlás. Egyébként még egy kissé fura kérdésem lenne. Van pl. egy kevésbé ismert márkanevű ruhadarab, ezesetben fürdőruci és egy elég ismert márkájú pl: adidas. A kettő ugyanabban az árban van és mindkettő szuperűl néz ki. Melyiket választod? Számodra fontos a márka ismeretsége, ha már annyi pénzt kiadtál ērte? remélem értitek mire akarok kilyukadni :)
2012. márc. 26. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!