Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mibe menjek szórakozóhelyi...

Mibe menjek szórakozóhelyi munka castingjára? Ki kell csípni magam, vagy elég farmer, lapos cipő csini felsővel? Csizma már gáz, igaz? Bőrhatású cicanaci barna hosszú inggel és ugyanolyan barna bokacsizmával?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne csípd ki magad, de olyasmibe menj, hogy látsszon, ha kicsíped magad, akkor jól nézel ki. Ha a cicanaci fekete, akkor mellőzd a barnát és szerintem csizmát se vegyél fel, inkább magassarkú.
2012. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem ilyenkor már a csizma nem annyira jó.... én ezeket tudnám elképzelni:


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. márc. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Van olyasmi cipőm, mint az első képen, csak nem vagyok otthon is nálam itt csak egy fekete tűsarkú van, de nem olyasmi munkára jelentkezek, amihez ilyen cicababának kellene lenni és nem szeretném, hogy azt higgyék, hogy nem tudnám normálisan végezni a munkám mert ott botorkálok a 12cm-es sarokban.

Sajnos nálam most csak egy Nike cipő, egy tornacipő, egy csizma és egy papucs van. Mivel este lesz ezért gondoltam a felsőmmel azonos csizmára, gondolom annyira nem nézik, ám, ha tűsarkúba megyek az feltűnne mindenkinek.

2012. márc. 27. 09:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Oké, így más, akkor nyugodtan menj csizmában, ha nagyon meleg van, akkor pedig laposban, aligha számít.
2012. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!