Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, a tavaszi/nyári...

Lányok, a tavaszi/nyári időszakban inkább szoknyát/ruhát vagy nadrágot hordotok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 21:47
 1/8 anonim válasza:

Én csôgatyát

L

2012. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szoknyát és ruhát :)


20/L

2012. márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindkettőt, de nadrágból csak rövidet (mondjuk én télen is csak szoknyát meg rövidnadrágot hordok).


23L

2012. márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Főleg nadrágot. Könnyen kidörzsölődik a combom, ha nincs rajtam harisnya, nyáron pedig azért még leggingset sem nagyon van kedvem húzni. Szóval marad a gatya. :)
2012. márc. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nadrágot.
2012. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak szoknya. Nagyon ritkán nyáron felveszem a rövidnadrágot ha éppen az összes szoknyám mosáson van. Télen is szoktam szoknyába lenni ha nincs annyira hideg de akkor inkább nadrágot húzok. Nyáron amikor nagyon meleg van egyberuhákat hordok.
2012. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak nadrágot rövidet vagy hosszút az időjárásnak megfelelően!Felveszem a szoknyát is ritkán de azt csak leggingsszel...:)
2012. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Imádom a szoknyákat,de inkább télen és hűvösebb időben.Harisnya nélkül nem venném fel,nyáron nagyon melegben.Szóval olyankor nem nagyon hordok,nem takarja a lábam,átlátszatlan fekete harisnyában nem gond ha fújja a szél mindenfelé,nyáron ezt hogy oldom meg?
2012. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!