Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Használt ruhát becserélik...

Használt ruhát becserélik valahol?

Figyelt kérdés

Létezik e olyan használt ruhás,akinél az otthoni megunt,kinőtt használt,de tiszta vasalt ruháimat be tudnám cserélni. Nem pénzt akarnék érte, hanem válogatni helyette ruhákat. Tud valaki ilyet lehetőleg Pest megyében vagy közel? Mert már több helyen érdeklődtem,de mindenhol elutasítanak,hogy ilyennek nem foglalkoznak.

Köszi



2012. márc. 28. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A Corvin tetőn elvileg van egy ilyen bolt. Még nem voltam ott, igazából vacillálok hogy érdemes e odamennem, mert nem találtam sehol véleményt a helyről.

De ha gondolod nézz el oda, és ha már ott leszel, örülnék ha írnál véleményt róla ^^" (tudom, lusta vagyok elmenni megnézni :()

[link]

2012. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hűha, hát ez igen érdekes!:) Tulajdonképpen ez egy szórakozóhellyel egybekötött ruhabolt és ruha turi?

Ezen még rágódom kicsit,mert elég nehéz elképzelni, hogy este 10kor odaállítok egy zsák ruhával, mások meg ott koktéloznak!:)

2012. márc. 28. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:
örülök akkor hogy nem csak én vagyok így ezzel..nagyjából emiatt nem mentem még eddig én se! :D Igen valami olyasmi, mert van belépő ugye amit leihatsz. És még én érezném magam kellemetlenül hogy ruhákat akarok cserélni :D
2012. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!