Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapestiek! Hol szoktatok...

Budapestiek! Hol szoktatok vásárolni? Nem szeretem a plázákat, mert drágák, és sznob dolog sztem ott vásárolni. Ismertek jó kínaikat esetleg? Vagy olcsóbb helyeket?

Figyelt kérdés
Venni akarok farmert, de nem tudom hol vehetnék valami normálisat. Az Asia Center egy rakás.. ott sosem találok semmit.
2012. márc. 29. 19:37
 1/3 iostream ***** válasza:

Hát, én fiú vagyok, de sok női cuccot is látok ott. A többsége öreges dolog, de farmerból is van egy rakás.

Forgách utcánál van a Káprázat nevű kis és nagyker. Egyetlen hibájuk, hogy nem lehet kártyával fizetni. Ha még mindig ott dolgozik, akkor az eladó kislány nagyon kedves és segítőkész :)

2012. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nézz körül a turkálókban, egyébként plázában is vannak olcsóbb helyek, pl az árkádban a terranovában asszem most 4000 a farmer, meg a h&m-ben is kb ezen az áron van, max egy ezressel több. meg talán tesco.
2012. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szerintem a háda turik nagyon jók, és sok kincsre tehetsz szert. én az arany jános utcában lévő tuklábó szoktam járni. nagyon jó, és igényes ruhákat lehet kapni.
2012. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!