Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gumicsizma és szoknya ciki...

Gumicsizma és szoknya ciki együtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én nagyon gumicsizma párti vagyok mert szerintem nagyon vagány. Nekem szűk hosszú szárú lábra passzolós van! A kérdésem az lenne hogy szerintetek buliba ciki egy rövid szűk mini ruhával és nem túl díszes övvel? Nekem eszméletlen tetszik és vagánynak dögösnek tartom de akiknek felöltöztem igy megmutatni hogy milyen húzták a szájukat a csizmára! elbizonytalanítottak! szerintetek??????

2012. márc. 30. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Baromira gáz...
2012. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 tetris ***** válasza:
100%
A mezőn tökre menő.
2012. márc. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pontosan. Mezőn és tanyán jó.
2012. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a gumicsizma magában gáz szerintem, a tanyára jó. Tudom hogy vannak ilyen "csini" színes, mintás utcára való de szerintem nagyon gáz.
2012. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól tették hogy húzták a szájukat én a röhögést nem bírtam volna visszafojtani. Ezzel nem téged kritizállak hanem a gumicsizmát, bírom mikor megy egy fullos nő az árkádba aztán lábán a gumicsizma,háta mögött meg mindenki kiröhögi. Nagyon szánalmas egy ruhadarab, ingyen se kéne soha!
2012. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a gumicsizma alapból nem szimpi. Max. farmerrel meg egy egyszerű felsővel tudom elképzelni.

Nekem ez a rövid szűk mini ruha + gumicsizma nem jön össze. Szörnyű. Már bocs... Én tutira nevetnék ha így meglátnék valakit. Légyszi ne csinálj hülyét magadból. :D

Miért nem veszel fel egy szép magassarkút,sokkal dögösebb. ;)

2012. márc. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal.Gumicsizma MONNYONLE!
2012. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat! Szomorú vagyok! :(
2012. márc. 31. 10:46
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni hogy csak a lábfej része gumicsizma. a szára műbőr! akkor is? valaki irjon már pozitívat is! :) mert nem akarom hogy kiröhögjenek. de amúgy erős személyiség vagyok különösen nem érdekel a sok földhözragadt csak na!
2012. márc. 31. 11:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocs de nekem sehogy se tetszik ez sz összeállítás. De ha nem érdekel mások véleménye meg ha neked így tetszik, akkor vedd fel!

De tényleg nem akarsz inkább magassarkút felvenni?

2012. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!