Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vegyek olcsó öltönyt?

Hol vegyek olcsó öltönyt?

Figyelt kérdés

Benéztem egy-két kínaiba meg turkálóba, de vagy nem árulnak öltönyt, vagy csak zakót meg nadrágot külön, de nem passzolnak a színei, plusz még a méret is korlátos ugye.


Na most nekem nemsokára vizsgáznom kell és szeretnék beszerezni rá egy normális öltönyt, csak nem tudom hol vegyek olcsót, vagy használtan olcsót.


Emlékszem régen jártam egy helyen, ahol komplett sorok, vagy egy egész részleg csak öltönyöknek volt fenntartva, csak már nem emlékszem, hogy hol volt.


Tudtok nekem segíteni? A város Budapest.


24/F



2012. márc. 30. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a MrSalét ajánlom, olcsó, kedvesek és minőségiek!
2012. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos az nekem drága, ahogy látom, húsznál kezdődnek az öltönyök.
2012. márc. 30. 19:44
 3/4 anonim válasza:
Ha már egyszer akarsz venni egy normális öltönyt, azért 20at ne sajnálj rá. Meg fogja hálálni, amikor majd kényelmes lesz viselni és 10 és múlva is felveheted.
2012. márc. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De sajnos akkor sincs rá pénzem. Ismerem a Mrsale-t, nem hiába tettem fel a kérdést.
2012. márc. 31. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!