Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Olcsó Vőlegény öltönyt keresek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olcsó Vőlegény öltönyt keresek! Hol érdemes utánnanézni? Hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az olcso?Szine,merete?
2010. jan. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pesten vagy hol??
2010. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha "vőlegény-öltönyt" keresel, az nem lesz olcsó semmiképp sem. Ha egy szép öltönyt veszel, az már lehet olcsóbb.

Egy jó tanács esküvő előtt: ahol csak lehet, ne mondd el, hogy esküvőre lesz valami, mert rögtön háromszor annyit kérnek érte. Saját tapasztalat... Egy ruhakölcsönző ugyanazt a ruhát pl. szalagavatóra 20 000 forintért bérli, esküvőre 7-80 000 alatt nem adja oda.

Menj be egy férfiruházati üzletbe, és mondd, hogy egy szép alkalmi öltönyt kerestek. Ha kérdezősködnek, mondd, hogy bálba lesz, vagy valami... Ennyi a trükk ahhoz, hogy olcsó legyen.

2010. jan. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem varratok? A kölcsönzés már kb. ugyanannyiba kerül, mintha megvarratod, és az legalább a tiéd marad. AZ én páromnak a anyaggal, öltönnyel, mellénnyel, nyakkendővel együtt került 36 ezer forintba. Ami nem sok. És gyönyörű lett. Az egyik ismerős bálba ment nemrég és öltönyt nem hordván bérelt egyet, 25 ezerért. Mellény minden nélkül. Ez csak az öltöny volt. Ha most kiszámolod, hogy csak egy tizest kellett nekünk hozzátenni, és kompletten meg volt. Szóval attól függ, hogy laksz, de kérdezz meg egy pár szabót.
2010. jan. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én esküvőmre a /már azóta férjemnek béreltünk öltönyt. /szmokingot. Kapott hozzá 1000 forintért inget,meg spanyol ilyen derékövet. A szmoking az 8ezer volt.Tehát 9ezer volt a ruhája +10ezer a kaukció,de ezt visszakaptuk amikor visszavittük időben a ruhát. Az én mennyasszony ruhám pedig 16ezer volt.

Csillagjelmez.hu oldalon kiválasztottuk s elmentünk a boltba s kikölcsönöztük.

2010. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönjük a válaszokat!

Veszprém megyeiek vagyunk,de max.Pestig elmegyünk érte,ha találunk olcsót és jót valahol.Bézsre,vagy világosabb szürkére gondoltunk,lehetőleg mindennel együtt.

Az én Menyasszonyi ruhám 10.000+áfa +anroncs hozzá 5000+áfa, majd a Menyecskeruhám 15.000Ft+áfa volt és vettük mindegyiket!Használtan,mivel egy bolt bezárt és kiárusítás volt.Szerencsénk volt nagyon.Most is ilyenféle jó ajánlatot keresünk remélve,hogy a Vőlegény öltöny vásárlását is hasonló sikerrel és megtakarításokkal nyugtázhassuk,hisz még rengeteg az egyéb költség..

2010. jan. 16. 22:51
 7/7 anonim ***** válasza:

mi a titemben vettük, Pesten (titem.hu), nagyon jó hely, sok féle van, de ennyire olcsó azért nincs.


(Privátban írd meg, milyen méretű kéne. A férjemnek pont ilyen a vőlegény öltönye, de sajnos kihízta, csak az esküvőn volt rajta.)

2010. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!