Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmann vagy Humanic?

Deichmann vagy Humanic?

Figyelt kérdés
Árban melyik a drágább, minőségileg melyik a jobb?
2012. márc. 31. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Humanic, igaz drágább, de jobb is!
2012. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Humanic a jobb és a drágább is!
2012. márc. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Humanic!

Nekem a Deichmanos cipők sorra mentek tönkre. De ez már a múlt soha nem veszek többet ott cipőt! (itt a saját márkájára gondolok)

2012. márc. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a deichmann-os cipők mind addig voltak jók, ameddig ki nem nőttem őket, azóta is ott vásárolok(gyorsan nő a lábam). De ha hosszabb távra szeretnéd, akkor inkább Humanic. A Humanic drágább.
2012. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Deichmannba szoktam venni,mert növésben vagyok és nem akarok minden szezonban drága pénzért új cipőt venni 3 hónapra.
2012. márc. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 31. 19:55
 7/9 anonim ***** válasza:
A Humanicban vettem egy csizmát,2 hónap után szó szerint daradokra szakadt...a Deichmannos csizmám már a második telet birta ki.A Humanicról pedig annyit,hogy visszavittem a cipőt Bimeo vizsgálatra és az eredmény az lett,hogy nem megfelelően lett használva..persze,hogy is gondoltam,hogy egy csizmát télen felveszek és járok benne..K.va anyjukat,nagyon mérges vagyok a Humanicra!
2012. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nálam pont ellenkezőleg volt. vettem egy 15 ezer ft-os playboy márkájú táskát humanicban és tönkrement a mágnes rajta. Visszavittem garanciával megse nézték hogy igazat mondok -e rögtön mondták válasszak egy másik táskát,választottam 12 ezer ft volt és még visszaadták a 3 ezer ft-ot is! Én nagyon örültem hogy ilyen rendesek és megbízhatóak,azon se akadtak ki hogy már a 10. táskát vettetem le velük a polcról,nagyön türelmesek voltak az eladók és még segítettek is választani! nálam 10/10 volt a kiszolgálás!! (Győri árkád Humanic)
2012. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7/8-as vagyok,ez nekem Budapesten volt a Duna Plázában.Azt mondták,elküldik Bimeo vizsgálatra,3 hetet vártam,aztán közlik,hogy az én hibám...nem tudom,hova lehet ilyenkor fordulni,nem hagyom annyiban,nagyon drága volt a csizma!
2012. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!