Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sracok - ferfiak! Milyen...

Sracok - ferfiak! Milyen bikinik tetszenek egy olyan lanyon, aki mindegyiket felveheti? Pl pant nelkuli vagy trikini stb. Linkelhettek is! Minel tobb valaszt kerek!

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én férfiként nem nézem a fürdőruhát.
2012. ápr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 iostream ***** válasza:

Én speciel az egyrészes fürdőruhákat preferálom, nem túl mély háttal.

A trikiniket nem nagyon szeretem.

A tankinik még csinik.

Bikiniből tulajdonképpen mindegy, a nyakbaakasztós ruháktól úgy általában undorodom picit, de végső soron mindegy.

2012. ápr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Iostream: megkerdezhetem h hany eves vagy es h hogy eted h a nyakbaakasztos undorito? A mely v alaku dekoltazsra gondolsz? Bocsi,csak nem atlagos a valaszod az biztos!!! :D es mier ne latszodjon a has? Foleg ha lapos..?
2012. ápr. 5. 14:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert tudod kit érdekel a lapos has akinek formás telt feneke van és vastag combja és jó vádlija az biztos sportol/t valamit ami altestre erősített ebből kifolyólag valszleg nem lesz pocakja legalábbis nem olyan ami lehetne látni ergó az senkit nem érdekel , ne mondja már senki hogy bikiniben a fiúk/férfiak a hasukat nézik a nőknek/lányoknak.


Kérdésre válaszolva a tankini tetszik trikini nem , bikiniben a tangás megoldást csak annak akinek szépen domborul a popsija és a mellrész pedig nem jó ha vastag a pánt én azt mondom vékony legyen akkor felőlem vállán is lehet.

2012. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 iostream ***** válasza:

25 vagyok. Akartam írni, hogy V dekoltázzsal nincs gondom, de rájöttem a képeket nézegetve, hogy de. Amikor nyakba van kötve a ruha, és olyan jó mélyen lemegy, az valamiért nem tetszik. Bikiniknél ez nem gond, ott nincs olyan széles pántja soha.

Az egy tévképzet viszont, hogy egyrészesben ne látszana a has. Pont hogy ott a ráfeszülő anyag nagyon szépen kiemeli a hasat. Bikininél ha van egy kis pocak, ha nem esik rá a bugyira, csak kicsit kiáll, nem annyira feltűnő, de egyrészesnél már a kis pocak is kiemelődik (kivéve ha egybe fekete az egész). Szóval nekem pont azért tetszenek az egyrészesek, mert nagyon jól kiemelik a lány alakját.

2012. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, mondjuk a v vágásútól én is hányok, és igazad van amúgy, viszont egyrészeset az szokott hordani, aki kövér, és akkor sötét színűt meg hájleszorítósat, legalábbis az a gyakoribb, azért kérdeztem, de így már vili. de azt még mindig nem értem, hogy a vastag pánt az miért zavaró?
2012. ápr. 5. 19:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem speciel csak az eféle fürdőruhák tetszenek igazán. Szeretem, ha az egész testre rátapad, rásimul.


[link]

2012. ápr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!