Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tehetek ez ellen? Van vmi...

Mit tehetek ez ellen? Van vmi praktika, ami segít kiküszöbölni ezt a kellemetlenséget? (bövebben lent)

Figyelt kérdés
Ha harisnya,harisnyazokni van rajtam, nagyon sokszor járok úgy,h 1-2 óra mulva vhogy elmocorog a varrás az elején,és így tök kényelmetlen,nyomja a lábujjaim,vagy a talpam,esetleg bevág 2lábujjam közé..:S Más is van ezzel így? Mit lehet tenni,h kiküszöböljem ezt a kellemetlenséget?

2012. ápr. 7. 16:36
 1/1 harisnyababee ***** válasza:

Sztem minden nő, akin volt már harisnya ismeri ezt a jelenséget. Tényleg elég rossz érzés tud lenni..:S Am általában azért fordul elő az ilyesmi, mert meg van csavarodva a harisnya, és ahogy mászkálsz benne, próbálja felvenni az eredeti "vonalvezetését"(bocsi, nem találtam jobb szót). Menet közben nem naon tudsz vele mit kezdeni, főleg a harisnyával, mert a harisnyazoknit még viszonylag könnyen a megfelelő helyre tudod tekergetni a lábadon, de egy harisnyát képtelenség úgy megigazítani, h nem veszed le. Márpedig menetközben nem nagyon van lehetőség levenni a harisnyát, aztán meg föl...:S Az a legjobb megoldás a problémára, h amikor húzod fel, nagyon odafigyelsz, h ne legyen megcsavarodva.(úgy tudod megállapítani, h miután felvetted belenézel felülről, és elméletileg látszódnia kéne a harisnya függőleges szálain, h jól áll, vagy mennyire van megtekeredve)

Nem tudom hány éves lehetsz, de idővel majd kitapasztalod az ilyeneket!:) Sok sikert!:)

2012. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!