Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Mit gondoltok, ha egy...

Fiúk! Mit gondoltok, ha egy eléggé magas lány (180-185cm) magassarkú cipőt hord?

Figyelt kérdés

Szóval mit gondoltok róla,tetszik,nem tetszik..gondolom az alacsonyabbaknak zavaró...de mondjuk a magasabbaknak?

kb 10 cm magas cipőket képzeljetek el,és nem azért mert magasabb akar lenni,csak tetszenek neki ezek a cipők.

vélemények?


2012. ápr. 7. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A magassarkú cipő elegáns, csinos. Különösen szoknyához/ruhához kiváló választás! Azt gondolnám róla, hogy jó ízlésű, igényes és nőies. Szóval csupa jót! Nincs abban semmi kivetnivaló, hogy egy magas lány magassarkút hord! Nehogy már ők csak tornacipőt hordhassanak azért, mert magasnak születtek! :-)

Azért ez nem semmi magasság! Anyukám 171 cm, de őt is egész magasnak látom. Én 187 cm vagyok, és anyukám mindig mondja, hogy milyen magasra nőttem, pedig fiú vagyok. :-)

2012. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 iostream ***** válasza:
Szintén 187 vagyok, volt már magasabb barátnőm, nem zavaró. Nincs semmiféle különleges érzetem a magas lányokkal kapcsolatban. Mondjuk ha 185-re még felhúzol 10 centit, akkor már bevered a fejed sok helyen (metró pl) :)
2012. ápr. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is magas lány vagyok.

Szerintem a magas lányoknak akkor a legelőnyösebb magassarkút felvenni, ha magas sráccal, vagy magas barátnőkkel van körülvéve. A velem kb egymagas barátnőim vagy a nálam magasabb srácok mellé simán húzok egy 10-13 centis magassarkút. :)

2012. ápr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
192 vagyok. magassarkúval 185, max 188 ameddig nem zavarna a lány magassága.
2012. ápr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!