Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék jó minőségű pánt...

Hol tudnék jó minőségű pánt nélküli melltartót venni?

Figyelt kérdés
Csőtop alá szeretnék hordani pánt nélküli melltartót, de sehol sem találok olyat, ami tényleg jó minőségű lenne. Az a probléma, hogy nem tapadnak meg, elég feltűnően kiállnak a top alatt. Hallottam, hogy jobbak az olyanok, amikben kis szilikoncsík van, igaz ez? Illetve Nektek mi vált be? Hol lehet kapni? Már rég óta kínlódok ezzel... Köszönöm előre is a segítséget! :)
2012. ápr. 8. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szilikoncsíkosat válassz, azok valóban tapadnak és nem mozdulnak el. Nekem Triumph van, bár ezek elég drágák, de szerintem találhatsz jó minőségűt a New Yorkerben is, vagy esetleg a Tezenisbe, azok kb. fele annyiba kerülnek, mint egy Triumph.
2012. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindegyikkel ez volt a bajom... Aztán Tescoban találtam és teljesen jó volt. F&F
2012. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig a H&M-ben veszek melltartót és eddig mindig beváltak. Kényelmesek, formásak, -és sok mosás után is- tartósak. Vannak olyanok, amik direkt csőtoppokhoz készültek, szilikon csík van bennük, amik megtapadnak a bőrödön(, általában levehető pánt is jár hozzájuk).

De akár a NewYorker-ben is szétnézhetsz.

2012. ápr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a H&M-et ajánlanám, nekem is onnan van pánt nélkülim. Van benne szilikoncsík, nem volt drága és jó minőségű:)
2012. ápr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Triumph!! Nekem eddig csak ez vált, ami tart is és szép dekoltázst varázsol. A többi az vagy lecsúszik, vagy nem tapad megfelelően, 2 mosás után elveszíti a rugalmasságát stb. Hidd el megéri beruházni egy normális, jó minőségű melltartóra. Nekem van 8 éves Triumph darabom is és ugyan olyan, mint új korában. Pedig heti 2x-3x biztos hordom és mosom.
2012. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!