Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki a rózsaszín? Ha igen,...

Ciki a rózsaszín? Ha igen, akkor melyik korosztályban?

Figyelt kérdés
2007. aug. 7. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem egyáltalán nem ciki egyik korosztályban sem, én is kedvelem ezt a színt mind ruházatban, mind kiegészítőkben egyaránt. Szerintem az árnyalatot kell okosan megválasztani, hiszen egy rikítóbb rózsaszín nem biztos, hogy jó összhatást kelt egy 70 éves hölgyön, ám a 20 évesek kétség kívül bármikor és bárhová felvehetik. Az idősebb korosztály meg bátran viselheti a halványabb, pasztellesebb változatát ennek a színnek. Tehát nem maga a színválasztás a lényeges, hanem az árnyalat megválasztása. Véleményem szerint attól, hogy valaki 40-50-60-70 éves, nem kell kizárólag feketében, sötétkékben és barnában járnia! Nagyon csinos tud lenni bárki egy kis ízléssel, akár rózsaszínben is! =o)
2007. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezzel egyetértek. De attól függ kinek ciki. Mert egy punk-os, rocker, (...) nemcsipik a plázacicákat. Persze a pink-et is lehet máshogy hordani.A lényeg h izléses legyen és stilusos! Jó vásárlást ;)
2007. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem! a korosztályrol csak annyit minél idősebb vagy annál kevésbé baba rózsaszint max2023éves korig ajánlott uttánna kicsit más árnyalatok
2007. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
20-23
2007. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nekem VOLT egy nagyon jó bnőm de mikor bekerült gimibe nagyon plázacicás beképzelt csaj lett.azóta sem birom...a szobája pink :S...ruhája meg minden a szobába :D a lámpától a szekrényen át.Nekem ez már túlzás.Kiegészitőkbe jó de h minden rózsaszín az nnekem sok
2008. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
háát ez attól függ h mennyi rózsaszín van rajtad.mert ha tetőtől talpig rózsszínbe vagy az gáz( kivéve ha nem 1-5 év közötti vagy:))de 1-2 rózsaszín darab vagy kiegészítő egyátalán nem gáz.
2008. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
kb 10 éves korig még elmegy a csupa rózsaszín :)
2009. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
67%
Némely korosztályban nem ,de 40 felett már igen
2010. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!