Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hányas mérettől ajánlott...

Hányas mérettől ajánlott push-up melltartót hordani?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam hogy amikor a méret elérte a kb 70a-t?

Nekem úgy mell alatt 68cm rajta 75cm lehet.Elérte már a méretet vagy maradjak a toppnál?

Köszönöm segítségeteket!



2012. ápr. 8. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
toprol mert kell egybol push-up? vegyel rendes melltartot, szivacsosat
2012. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld fel, és ha csini, akkor hordhatod. Ennyi a titok :)
2012. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
szerintem ne válts egyből push-up ra! Korai még, nem tesz jót a mellednek. Ha mindenképpen mellartót szeretnél vegyél szivacsosat! Ha ez az első akkor meg főleg ne push-up osat! Szerintem minimum B kosarasnak lenned kell ha push-uposat akarsz:) Bár az is lényeg hogy hány éves vagy..?
2012. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nemtudod mi a különbség a szivacsos és a push-up-os melltartó között... a szivacsos csak egy sima kosár szivacs béléssel. a push-up-os pedig az,hogy az aljában van egy kis ,,tömés",ami megemeli a melleket.
2012. jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sweetsugar ***** válasza:

Gondolom ez lesz az első melltartód,ha még topot hordasz:)

Szerintem először próbálkozz egy simával vagy egy olyannal,amiben egy kis szivacs van:)

Igazából szerintem nincs olyan,hogy hány éves kortól 'ajánlott'.Nyilván ha 12-13éves vagy akkor ne hord push up-ot,de szerintem szivacsost nyugodtan hordhatsz:)

2012. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!