Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hogy vegyem fel?

Szerintetek hogy vegyem fel?

Figyelt kérdés
Vettem egy eszméleten csinos és sexis egyberuhát..kérdés csak az hogy ha kis cipellővel akarom felvenni akkor milyen harisnyát vegyek alá ilyenkor hüvösebb időbe?Talpas vagy nem talpas ez a nagy kérdés..én a talpatlanra szavazok és alá vennék egy harisnyazoknit és ugy a cipellőbe..mert a talpast azt olyan hülyén gondolom..szoval hogy sztem az gáz..Sztetek?

2012. ápr. 10. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen az a talpatlan harisnya? és a ruha b milyen? mert az se mind1..
2012. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen az a talpatlan harisnya? o.O

Nem leggings-re gondolsz?


[link]

2012. ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hogy milyen harisnya talpas vagy sem,ha nylon akkor inkább talpas legyen de ha az a vastagabb pamut vagy hasonló akkor talpatlan
2012. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igeigen..olyan "cicanaci"szerűre gondoltam..egyébként olyan a ruha hogy felül ilyen párdusmintás alul pedig fekete ilyen egybe..de csak a melle a mintás...olyan mintha hosszitott dereku szoknya lenne rajtam alatta ezzel a felsővel..
2012. ápr. 11. 14:37
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem jól fogsz kinézni:)
2012. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!