Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkút kedvelő, imádó,...

Magassarkút kedvelő, imádó, viselő csajok! Vezetni is tudsz magassarkúban?

Figyelt kérdés

Bármilyen magassarkúban bevállalod a vezetést vagy van olyan magassarkú, magassarkúd amibe már nem igazán mernél ,tudnál,vagy pedig nem is tudsz ,(nem tudtál pedig próbáltál) vezetni valamiért?


életkorod is írd le


25 éves magassarkút kedvelő lány


2012. ápr. 10. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Sarokmagasságtól függ. Kb. 8 cm-ig simán tudok, viszont a 10 cm-s platform cipőkben már nem tudok vezetni. Egyszer próbáltam egy 11 cm platform csizmában vezetni, hát még jó, hogy nem kellett messzire menni. Nagyon durva volt! Egyszerűen nem éreztem a pedált, akkora gázt nyomtam. Azóta nem is erőltettem, mert számomra veszélyes. Aztán lehet csak gyakorlás és megszokás kérdése. Mindenesetre le a kalappal azok előtt, akik tudnak vezetni 10 cm fölötti sarkakkal! :)
2012. ápr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A vastagtalpúimban és a sima magassarkúkban is tudok vezetni, majdhogynem, sőt mindegyik cipőmben... pont hogy pl. a flip-flopokban nem tudok :)))

Annyira rá vagyok állva a magassarkúkra, hogy szerintem pont hogy laposban vagyok a legesetlenebb, legbénább :)

26L

2012. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egy nap elteltével csak ketten ,nem sok.

Hol vagytok a magassarkút éjjel-nappal hordó lányok ?

2012. ápr. 11. 16:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Én kb. 8 centiig vállalom be, mert egyszer akedvenc 10centisemben akkorát fékeztem, hogy majdnem lefejeltem a kormányt :/ Lehet, hogy akkor ez még a friss jogsi miatt volt, de én nagyon összekötöttem a cipővel. Viszont papucsban nem mernék vezetni..

18/L

2012. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudok. A legjobban egy 13 centis sarkú 3 centi platformos csizmámban szeretek vezetni. De az összes többi cipőmben is elvezetek. A legkisebb 10 cm-s sarkú. Van telitalpú is, tűsarkú is vegyesen. Van egy kb. 4 cm maga telitalpú tavaszi cipőm (ezt én nem is tartom magassarkúnak, 4 cm olyan, mintha a földön járnék), ebben szeretek legkevésbé vezetni bár szerintem azért, mert nagyon sima a talpa és csúszkál a pedálokon. A lapostalpú cipők közül pedig a Converse a legkényelmesebb vezetéshez, vagy nyáron a saru. Papucsban én sem szeretek. Egyszer Crocs-ban indultam el valahová, de szerencsére pont volt egy váltócipőm a csomagtartóban, még az előző estéről maradt benne, hát két sarok után átvettem, annyira rossz volt abban vezetni. (Amúgy ez a váltócipő nálam állandóan jelen van, ha magassarkúban indulok el, akkor is teszek be, mert félek attól is, hogy esetleg megfájdul a lábam, vagy mondjuk kitörik a cipő sarka. Ezekre az esetekre mindig van nálam egy alkalomhoz illő topánka, balerinacipő, vagy valami más kényelmes cipő. És láss csodát, vezetésnél is milyen jól tud jönni.) 18/L
2012. ápr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem idáig nem volt gondom vele, vezettem magassarkúban, flip-flopban bele se gondoltam :D viszont platformosban még nem próbáltam de előbb-utóbb abba is fogok:) 19/L
2012. ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenben kiválóan megy.lehet papucs, magassarkú, bármi-mezítláb is:)))
2012. ápr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ez egy jó kérdés, én elég sok autót vezettem magassarkúban ,de a peugeot J5 mikrobusz az nagyon kifogott rajtam. A 12 centis sarkú topánkát le kellet vennem a vezetéshez. Mezítláb vezettem a pesti csúcsforgalomban. Nagyon furán vannak benne a pedálok ,majdnem mint a zongorának. Továbbá hogy mi az amit nem vállalnák be, hát megpróbálni mindent megpróbálok aztán vagy megy vagy nem. A papucsokat annyira nem szeretem ,van lábujjközi és magasabb sarkú fatalpú papucsom is, ezeket ha lehet vezetésre kihagyom ,ha mégis ilyenbe ülök volánhoz akkor általában le szoktam venni és mezítláb vezetek.


30 éves vagyok ,8 éve vezetek

2012. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!