Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fürdőruha karcsúsít?...

Milyen fürdőruha karcsúsít? Melyek most a divatok?

Figyelt kérdés
Milyen színű vagy fazonú karcsúsít? Esetleg linket is ha tudtok :D
2009. jún. 18. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
fekete egyberészes de a hasad kinnt van, és csak oldalt van összekötve a két rész. az a divat és az karcsúsít is. hidd el nekem.:)
2009. jún. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Divatit nem követem, de arra tudok válaszolni, hogy mi karcsúsít:

kétrészesben a magasan felszabott alsórésszel rendelkező (tehát ami nem "egyenes", hanem háromszög alakban felfut a derekadig, ha érted, mire gondolok) és lehetőleg a hasrészt is lefogja valamennyire, olyan felsőrésszel, ami rendesen tartja, emeli a mellet (ez nagyon sokat számít a vékopnyító hatásban)! Ajánlott szín az egyszínű fekete.

Egyrészesben olyan, ami magasan felszabott, és ami olyan mintás, ami hangsúlyozza ezt a lefelé fordított háromszög-vonalat. Nekem pl. volt régen fekete-narancssárgában egy ilyen. De szerintem ha fog valamit az alsó- és a felsőrész, jobb a kétrészes.


Ami kövérít, az az egyenes bugyijú, aminek a combtőnél van a teteje.

2009. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :D
2009. jún. 18. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!