Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A "stréberek" miért öltöznek...

A "stréberek" miért öltöznek ennyire bénán?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre hogy középiskolai öltözködést illetően vannak ilyen szintek: Akik nagyon görcsösen követik a divatot, akik nem követik annyira a divatot, max egy-egy dolgot ki csípnek belőle és keverik a saját ízlésükkel, akik teljesen egyszerűen öltöznek, és akik borzasztó szarul.

Általában ezek az ilyen nagy stréberek. Nem veszik észre magukat hogy mennyire bénán néznek ki? Szerencsétlenek szinte már röhejesek annyira szarul öltöznek össze. Komolyan nincs semmi igényük?


2012. ápr. 12. 22:32
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
79%
És ha neki az tetszik ? Igen a mai tiniknek ez a fontos hogy ruha legyen és kész. És a többi ? Lehet hogy nekik meg az tetszik amik ők hordanak. És tudod sok embernek nincs pénze 10.000 ft-s ruhákra , hanem a turiból vásárolnak. Szánalmas vagy!!!!
2012. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Tudod, inkább öltöznek bénának, minthogy besoroljanak a mai divatmajmok közé. Néztél mostanában körül? Undorító, amit a "fiúk" (férfinak nem is nevezném őket), művelnek magukkal. Vasalt haj, borotvált láb, tapadós nadrág, stb. Hányás. Szerencsére én egyik félhez sem tartozom, de ha választanom kéne, inkább lennék bénán öltözött stréber.
2012. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jó tanulók akik jól öltöznek.Ne általánosíts.Persze vannak akik rosszul igen de nem csak stréberekből hanem egy gyengébb tanuló is öltözhet rosszul.
2012. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem pedig az a "béna", ha valaki azt gondolja, hogy ami neki tetszik, az a jó meg a trendi, és ami neki nem tetszik, az pedig a "béna".

Miért gondolod, hogy a te általad felállított kategóriákkal mindenki egyetért? Lehet, hogy valakinek meg a te öltözködésed nem tetszik...

Nem vagyunk egyformák, a stílusunk sem az, és elég szemétség ez alapján (mondjuk másért is) leszólni a másikat.


Mellesleg nem tudom, hogy mit értesz "stréberség" alatt, de ha azt, hogy valaki tanul, és törekszik, az nem egy negatív dolog. Szerintem.


Majd meg kell nézni, hogy ki hol tart mondjuk 10-15 év múlva, és akkor elgondolkodni, hogy vajon a kategóriáid mennyire voltak helyesek...

2012. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
20%
Kedves utolsó.Gondolom te is stréber voltál , mert csak a stréberek nyomnak olyan dumát h mi lesz 10 év múlva:))
2012. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%
[link] :)
2012. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk ez így volt: volt ott 2-3 átlagnál kicsit jobb csaj de iszonyúan jól öltöztek és fel bírták tornászni magukat a legszebbek közé...
2012. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%

Kedves 5.!

Ez abszolút attól függ, hogy mit nevezel strébernek. :) Tanultam, kitűnő voltam, színházba jártam (ez volt a hobbim), nem divatoztam, sok iskolán kívüli barátom volt, egyetemre felvételiztem, és jogász lettem.

Ez stréberség? Mert akkor az voltam, igen. Büszkén vállalom. :)

2012. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

jó felejtsük el, látom nem igazán sikerült felfogni a lényeget. Senkit nem nézek le azért, mert nem követi a divatot, vagy nem öltözik drágán. Sőt megkockáztatom turiból is lehet normálisan öltözni. Szerintem ti még nem szembesültetek azzal amire én gondolok...


Az meg hogy az ilyenekből lesznek a vezetők, az élet iróniája...

2012. ápr. 12. 22:56
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

Ja, és a "10 év múlva-duma" pedig onnan jött, hogy nemrég volt a 10 éves osztálytalálkozónk, és bizony-bizony... változott a kép a középiskolához képest.

Ha most megint egy közösség lennénk huzamosabb ideig, nem ugyanazok lennének a sztárok és menők, akik akkor azok voltak.

(És itt most nem feltétlenül magamra gondolok, egyik oldalról sem, hanem az egész osztályt figyelembe véve.)

Szóval, akár közhely, akár nem, igaz: az idő az, ami majd bizonyítja, hogy milyen viselkedés, meg iskolai "státusz" bizonyul a későbbiekben jó döntésnek.

2012. ápr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!