Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány kiló felett nem jó...

Hány kiló felett nem jó cicanadrágot hordani?

Figyelt kérdés
172 centi magas vagyok.
2012. ápr. 13. 00:30
 1/7 anonim válasza:
62.7 kg felett
2012. ápr. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem kilótól függ, hanem a reális és objektív önértékeléstől. vastag a lábad? na akkor ne vedd fel. Meg miért jó a cicanaci? jó én még sosem hordtam. inkább egy dögös farmer ezerszer jobb, mint a 80-as évek maradéka.
2012. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem a kiló számít, hanem a forma :D tehát ha vastag lában van, akkor ne vegyél fel. de ha formás, nyuodtan.
2012. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ívy1 ***** válasza:
Ez relatív mert,lehet erős csontozattól is nehezebb valaki úgy,hogy nem is látszik meg rajta. Szerintem 69kg-ig bevállalhatod,függetlenül attól hogy mások szerint jó alakom van,nem szeretem amikor egy ruhát beskatulyáznak hogy,csak jó alakú lányok vehetik fel.
2012. ápr. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem lehet kilóra megmondani, d ha a combod körmérete a legszélesebb helyen 50-52 cmnél vastagabb akkor ne vedd fel szerintem...
2012. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
50-52 cm? én 170 cm magas vagyok és a combom legvastagabb részen 54 cm és már nem azért, de rohadtul nem vastag..:D
2012. ápr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És én még azt hittem ne vegyem fel, 173 cm vagyok és 50 cm a combom.. azt hiszem, tényleg nem látom reálisan magam. :DD Mondjuk én már vettem fel cicanacit, és senki nem szólt le, csak pozitív értékeléseket kaptam :) Persze szigorúan hosszú felső volt rajtam ! :D Röviddel fel nem venném o.O Ja és 60 kg vagyok (kb) :)
2012. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!