Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Duci lányok, ti mit tesztek...

Duci lányok, ti mit tesztek azért h ne dörzsölődjön ki a farmer a combotok között?

Figyelt kérdés
Az összes nacimmal ez a gond... megveszem és 1-2-3 hónapig tart (mikor hogy, sose tudom kiszámítani) aztán persze mivel a combom összeér, ezért a naci dörzsölődik és hopp! Máris ott a lyuk... amit vagy megfoltozok, vagy veszek újat... de nem lehetne vhogy megelőzni?

2012. ápr. 13. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb minőségű farmer.
2012. ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Én fogytam 30 kilót. Mostmár nem dörzsölődik.
2012. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is összedörzsölődik. Akármilyen farmert veszel ez meg fog történni. Vegyél hosszított felsőt, így a baleset napján nem fog látszódni. Amúgy meg nem olyan könnyű fogyni. Én is megpróbáltam már sokszor, de visszajött. Aki nincs ilyen helyzetben az könnyen beszél.
2012. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én voltam, nem volt egyszerű. Nem kell annyit enni, és mozogni kell. Ha annyi pénzem lenne, ahányszor hallottam, hogy nem olyan könnyű az, meg, hogy visszajön, többszörös milliomos lennék.
2012. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fogyózom, sportolok, mégis összedörzsölődik. Nem kioktatást kértem, inkább praktikát, miként lehetne ezt megelőzni.
2012. ápr. 17. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!