Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ennyire silányak és...

Miért ennyire silányak és drágák a női cipők?

Figyelt kérdés

Kisnyugdíjas, mozgássérült anyámnak szerettem volna egy nyári cipőt venni. Körülnéztem pár helyen, és teljesen mellbevágott a kínálat. Olyan silány, gagyi, járásra szinte alkalmatlan cipőket láttunk mindenhol, amik ráadásul 20-25 ezerbe is kerültek. Nem akartam hinni a szememnek. Nem csak anyagi okból nem vettem meg egyiket se, de annyira ócskáknak tűntek, hogy ha 3 ezer lett volna, akkor se kellett volna. Pár cm2 anyag, sarka nincs, pár milliméter vastágságú silány talp, ami szétmegy rövid hordás után.


Ehhez képest egész jó, kényelmes, masszív férfi cipőket lehet kapni 10-15 ezerért, de legutóbb leárazva 8-ért vettem. Egy 20-25 ezres férficipő már csúcsminőségű, tartós, kényelmes, hét nyelven beszél. Egy ugyanilyen árú női cipő meg egy silány kacat. Megveszik ezeket a nők?



2012. ápr. 14. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
két év vettem sportcipőt és azóta is keresek valami normálisat, de sehol nem találok, vagy iszonyat csúnya vagy pedig annyira drága, hogy azt már nem engedhetem meg
2012. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Plusz nekem még az bajom, hogy a drága is nagyon rossz minőségű.
2012. ápr. 14. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
És ha meg tudod, hogy miért, attól mi lesz jobb? Hülye kérdés.
2012. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16%
Attól függ ki hordja. Nekem nincs gondom a cipőkkel évek óta hordom néha ugyanazt a darabot.
2012. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!