Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tally weijl csereprobléma,...

Tally weijl csereprobléma, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nem túl gyakran vettem ruhákat a Tally weijl-ben.

De egy hónapja vettem 2 nadrágot és 2 pólót. (akció ugy szólt h ha veszel 2 nadrágot,3000Ft-ot levonnak)

Az egyik nadrág övtartója levolt szakadva,de csak otthon vettem észre,másnap vissza is vittem,de azt mondták h most elfogyott a méretembe,de úgyis sok ruhát kapnak most ezért majd felhívnak ha megjött ebből a nadrágból is. Vártam 1 hetet,bementem h most mit tegyek,mert h nem hívtak. Azt mondták nem jött több szállítmány és nem is fog.Így hát rám akartak sózni egy leggingst,de én mondtam neki h nekem nem kell az,csak azt tudta mondták h levásárolhatom,de az a gáz h nincs egy nadrág se ebben az árban.

A másik gond h a 2. nadrág meg amikor 2.nap felhúztam észrevettem h nagyon nagy,reméltem h a sok mosás után összemegy,már 3x,4x kimostam de még mindig nem ment össze,ezért ezt is tervezem visszavinni és kicserélni,csak attól félek nem fogják.

Már nagyon megutáltak engem a boltba, és azt nem is említve h mind a 2 felső anyaga bomlik szét.

Mit tegyek,a pénzem az 1. nadrágért a boltba van,de nem tudom kicserélni,mert nincs abba az árba több nadrág?!



2012. ápr. 15. 11:46
 1/4 A kérdező kommentje:
(a blokkom a boltba van, mármint mert tartoznak a nadrág árával,csak nem adják oda a pénzt hanem csak levásárolni lehet,és nekem nagyon kéne hosszú nadrág azért vagyok ilyen döntésképtelen)
2012. ápr. 15. 11:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Tally weijl boltba nem nagyon szeretik vissza adni a pénzt. Figyelj menj be és kérd a főnököt nekem is volt ilyen már és kértem a főnököt mondtam neki vagy kicseréli vagy levásárolhatom az árát, mert ha nem akkor az illetékes hatósághoz fordulok. Egyből nagyon kedvesek voltak velem! Próba szerencse.
2012. ápr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már beszéltem a 2. alkalommal a fűnökkel,semmi változást nem tapasztaltam :/
2012. ápr. 15. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Na,mi történt?
2013. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!