Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lilához megy a sötétkék?...

Lilához megy a sötétkék? Sötétkék farmernadrágba fogok menni a suliba és egy lila pulcsiba. Ez így milyen? A hajammal se tudok mit csinálni sötétbarna. általában lófarokba van . HA TUDTOK KÜLDJETEK KÉPEKET . KÖSZI

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
aha, jó.
2012. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a sötétkék farmerhez minden megy.
2012. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó!!
2012. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A farmerhez természetesen talál. A hajadat próbáld ki befonva. Bár nem tudom, hogy hogy nézel ki, de szerintem jól állna, esetleg egy kontyot is csinálhatsz.
2012. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm
2012. ápr. 15. 16:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Farmerhez minden megy, viszont ha sötétkék szövetnadrág lenne, akkor inkább azt mondanám, hogy ne. Én télen lilát natúr színű nadrágokkal hordtam.
2012. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mostanában már a narancssárgát is hordják a pinkkel (ami szerintem ocsmány) úgyhogy nem hinném,hogy hülyének néznek.Amúgy szerintem jól néz ki a lila-sötétkék együtt én is szoktam együtt hordani meg farmerhez mindenféle szín megy.(pl.kék farmer-zöld póló)
2012. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!