Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen ruhához milyen kiegészít...

Ilyen ruhához milyen kiegészítőket vennétek?

Figyelt kérdés

[link]

Második sor, második ruha világoskék színben, az anyagja nem ilyen fényes. Vélemények?:)


2012. ápr. 16. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egy vékony ezüst láncot vennék fel hozzá, és hosszúkás fülbevalót szintén ezüstöt/ezüstöset. :)
2012. ápr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:) és milyen cipőt? fekete magassarkú?
2012. ápr. 16. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mire. Ha ballagásra, avgy valami elegánsabb eseményre akkor ezüst vagy arany nyaklánccal karkötővel fülbevalóval.

Ha valamilyen kisebb ünnepélyre vagy buliba akkor fekete magassarkúval meg fekete-karkötővel nyaklánccal fülbevalóval vagy gyűrűvel, kinek mi.. én inkább karkötős-gyűrűs vagyok:D

2012. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy púderszínű platform magassarkút vennék fel hozzá színben illő kis borítéktáskát. A hajadat tűzd fel és rakj hosszú fülbevalót, nyakláncot tilos, és rakj fel pár karperecet ezek legyenek ezüst színüek vagy valamilyen a cipőhöz hasolnó árnyalatuak.
2012. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szép fekete magassarkú, szép fekete bolero, vékony ezüst lánc esetleg még egy kis ezüst fülbevaló
2012. ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

uuuhh, nem vékony lánc és nem fülbevaló!!!!!!!!! az nagyon unalmas lenne


én ezt a nagy lila nyakláncot venném fel, ás egy fekete lakk hegyesorrú magassarkút.


[link]


vagy esetleg ezt:

[link]

2012. jún. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!